Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dobrodružná reality show je zpět! V divočině s Bearem Gryllsem se poperou i Mel B ze Spice Girls nebo Courtney Cox!

Discovery Channel uvede třetí řadu akčního pořadu V divočině s Bearem
Gryllsem s celebritami.
Zdroj: Discovery Channel
Discovery Channel uvede třetí řadu akčního pořadu V divočině s Bearem Gryllsem, ve které bude Bear opět testovat hranice světově známých celebrit v boji proti silám přírody. V každém díle diváci uvidí jednu celebritu, která opustí svůj běžný život a projde intenzivním kurzem přežití.

V této řadě se k světově proslulému dobrodruhovi přidají: herec a trojnásobný držitel platinového alba Nick Jonas, herečka a držitelka ceny Emmy za choreografii Julianne Hough, legenda z Basketbalové síně slávy Shaquille O’Neal, herečka a držitelka ceny Screen Actor Guild Award Courtney Cox, porotkyně z pořadu America’s Got Talent a bývalá členka skupiny Spice Girls Mel B, herečka a zpěvačka Vannessa Hudgens, vítězka Světového poháru v lyžování a olympijská zlatá medailistka Lindsey Vonn a vítěz soutěže v americkém fotbalu NFL Super Bowl Marshawn Lynch.

Tito známí herci, hudebníci a sportovci se vypraví do odlehlých, člověkem nedotčených míst, kde v drsné divočině prožijí 48 hodin největšího dobrodružství svého života a budou čelit svým největším strachům od divokých zvířat po slaňování skal.

V prvním díle vezme Bear Grylls herce a zpěváka Nicka Jonase do zrádného pohoří Sierra Nevada, kde mrazivé teploty a chladný vítr nejsou jedinými překážkami, které je čekají. Ani diagnostikovaný diabetes 1. typu Nicka nezpomalí a nezabrání mu, aby opustil svou zónu jistoty a splnil obtížné úkoly, které si pro něj Bear připravil. Je to skutečný test vytrvalosti, když se Bear a Nick na cestě k cíli prodírají zasněženými horami, vyhýbají se lavinám a svlečení se brodí ledovými řekami.

V dalších dílech vezme Bear herečku Julianne Hough na výpravu plnou emocí do africké savany. Courtney Cox podstoupí děsivé putování irskou vysočinou. Shaquille O’Neal bude zápasit s Adirondackým pohořím. Lindsey Vonn se vydá na expedici podél skalnatého pobřeží Korsiky.

Mel B zažije drsné podmínky ve vodách plných žraloků na irském pobřeží. Vannesa Hudgens se popere s nebezpečným pohořím Sierra Nevada a Marshawn Lynch si otestuje dovednosti z kurzu přežití na dvoudenním dobrodružství na Korsice. Dívejte se už od 27. března od 20:00 na Discovery Channel.

Související články

Další články