Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 MS v hokeji 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Dobrodružná dovolená Venduly Pizingerové: Dva dny byla s rodinou uvězněná v divoké přírodě!

Vendula Pizingerová zažívá dobrodružnou dovolenou.
Zdroj: profimedia, Foto Venduly Pizingerové, koláž eXtra
+ Další 3 fotografie
Dobrodružná dovolená

Vendula Pizingerová (49) si chtěla se svým manželem a jejich synkem Josefem užít další dobrodružnou dovolenou. Jenže tentokrát se to trochu zvrtlo. Téměř na dva dny uvízli na lesní cestě, která byla zatarasena spadlým stromem a oni tak nemohli jet dál. Jak to nakonec dopadlo?

Manažerka Vendula Pizingerová si potrpí na pořádně akční dovolené. Se svým manželem Josefem a ani ne ročním synkem Josefem se vydali na cestu do Rumunska. Před odjezdem své fanoušky utvrdila v tom, že musí být člověk opatrný a že si budou dávat pozor. To ale ještě netušili, co se jim stane.

Když jeli s jejich Land Roverem po úzké lesní cestě, náhle je překvapil spadlý strom. Ten zatarasil cestu a oni tak nemohli jet dál. Z této pasti se dostávali téměř dva dny a později o tomto dobrodružství informovala Pizingerová na svých sociálních sítích. „Kořen zatarasil cestu. (...) Už chceme pryč,” nechala se slyšet prostřednictvím stories na Instagramu.

Situaci brali s humorem

K vyproštění museli použít lopaty, pilu a také jejich auto, kterým se snažili mohutný kořen stromu i kmen odtáhnout. Situaci jim k tomu všemu komplikovalo i bahno.

Dramatická situace se ale nakonec vyřešila a oni se i přes několikadenní zdržení dostali zpět do civilizace. Příspěvky na sítích navíc pojala Vendula velmi vtipně a šlo vidět, že berou celou situaci s lehkostí a humorem sobě vlastním. Zbytek dovolené už jim snad proběhne v poklidu.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy