Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dobročinný díl StarDance se opět musel obejít bez části účinkujících. Diváci řekli, co si o tom myslí

Taneční páry šesté epizody StarDance 2021.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další fotografie
taneční show

Další sobotní večer byl na obrazovkách České televize věnován taneční show StarDance a ani tentokrát se to neobešlo bez absencí kvůli covidu. Vyřazení se tentokrát nikdo ze spoutěžících nedočkal, protože díl byl charitativní.

Sobotní večer už tradičně patří na České televizi taneční soutěži StarDance. A podobně jako u předchozích dílů i nyní se musela část účinkujících z televizního přenosu omluvit. Jedním z nich byl porotce Zdeněk Chlopčík, který má covid. Místo něj tak už podruhé zaskočil Václav Kuneš. Covid pozitivní byla i tanečnice zpěváka Miraie Navrátila Lenka Nora Návorková. Po boku Miraie tak tančila Tereza Prucková. Ostatní účinkující prošli testováním na covid úspěšně.

Tento díl StarDance byl však přece jen něčím speciální. Probíhal ve znamení dobročinnosti pro Centrum Paraple. Diváci tak mohli vidět charitativní tanec quickstep, rumbu, tango a rovněž speciální tanec s vozíčkáři. I tato část programu však doznala změn. Původně měli totiž vozíčkáři tančit s páry po celou dobu večera.

Úžasný únik z reality

A jak se charitativní díl líbil divákům na sociálních sítích? "Sledujem. Som dojatá z príbehov. Tancovanie - paráda," uvedla slovenská divačka Katarina. "Ten únik z reality, jaký dnes poskytla ČT pořadem Star Dance, byl nevýslovně úžasný. Za mě dnes na piedestalu dvojice s Janem Cinou, protože tango na píseň od Moloka v jejich podání si asi ještě párkrát pustím. Opravdu lahůdka. Ale jinak se dnes dařilo všem párům," přidala se s chválou uživatelka Nini.

I kritické hlasy se však přece jen našly: "Speciální díl? Nikdo nebude covid pozitivní? To by bylo hodně spešl!" narážel uživatel Bob na podivné čachry a absence v letošním ročníku soutěže.


Související články

Další články