Náladu dobříšským divákům zlepšil hned v následujícím boxerském fightu Martin Pancíř, který také v prvním kole vyřídil (TKO) svého konkurenta Jakuba Kuklu. Ze sedadel pak návštěvníky Noci Bojovníků spolehlivě dostal ženský zápas v K1 mezi příbramskou Věrou Pihávkovou a její polskou šampionkou. Pihávková nakonec po přesvědčivém výkonu, kdy polskou fighterku v každém kole pečlivě zásobovala sprškou úderů, zvítězila na body.

Bitvu plnou zvratů v K1 předvedl Jura Vasilišin a Lukáš Šimek. V průběhu prvního kola se zdálo, že Šimek bude knokautován, přežil několik počítání a zdálo se, že zbytek zápasu bude už jen pouhou formalitou. Jenže v druhém dějství se karty úplně otočily a zápas skončil K.O. Vasilišina v posledním, 3. kole.

Zcela jednoznačně se pak odehrálo boxerské utkání mezi českou jedničkou Václavem Pejsarem a Martinem Stenským, ve kterém Pejsar v podstatě ubil soupeře během několika desítek vteřin prvního kola.

V jediném zápase dle plných pravidel Muay Thai se představil rodák z Dobříše Bernard Plavec proti Petrovi Špiklovi, pro kterého to byl premiérový zápas v thajském boxu. Oba borci předváděli během celého zápasu krásnou techniku a spoustu tvrdých přesných úderů. Tento zápas nakonec na body vyhrál Plavec.

Jednoznačným vrcholem večera pak byl zápas dobříšské zápasnické legendy Josefa Veselého. Toho naplněná hala přivítala potleskem ve stoje a jejich miláček se jim řádně odměnil. Přestože šlo o návrat do ringu po čtyřech letech, tak se Veselý ukázal ve fantastické kondici a dokonale připraven. V prvním kole se se slovenským sokem Peterem Balážem oťukával, ve druhém už dominoval a hned na začátku třetího kola ho doslova přikoval svými údery k podlaze. K.O. tak bylo jen logickým vyústěním průběhu zápasu a dobříšská sportovní hala se rázem ocitla v extázi.

Vítězství před časovým limitem si pak připsali i Cyril Pohl, který porazil ve druhém kole (RSC) šampiona z Polska. Další na řadě bylo monstrum jménem Michal Reissinger ze Spejbl Gymu, který porazil ve druhém kole (TKO) Lukáše Skircu.

Finále povedeného turnaje pak obstaral místní rodák a taktéž legenda Jan Holec, který v boxerském fightu předvedl brilantní techniku i přehled a zdolal talentovaného Jana Radiče, který pro zranění nezvládl nastoupit do 3. kola.

Na konci večera přinesla výsledková listina nevídaný průběh, a to sice, že z jedenácti zápasů jich osm skončilo před limitem, tudíž lze říci, že skutečně bylo na co koukat. „Děkuju všem divákům za skvělou atmosféru a bojovníkům za fantastické výkony, všem partnerům, kteří se podíleli na tomto galavečeru,“ řekl trenér dobříšského Boxing Clubu a zároveň spokojený organizátor Noci Bojovníků Dobříš Alexandr Chocholouš, který vzápětí slíbil, že se v dobříšské sportovní hale s diváky nevidí naposledy.

Záznam z galavečera bude k vidění na Nova Sport 2 12.5. od 21.35 hodin.