Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Dobříšská Noc bojovníků přivítá velké hvězdy bojových sportů

Pořadatel Noci Bojovníků Alex Chocholouš (vpravo) slibuje velkou podívanou.
+ dalších 2 fotografií
Ze středočeského městečka Dobříš se během posledních dvou let stalo jedno z center bojových sportů v České republice. Může se to především dvakrát vyprodaná akce GCF Fight Night v MMA a také večer Noc Bojovníků, jehož druhý ročník je před námi tento víkend. Představí se velké hvězdy K1, thajského boxu a také boxu klasického.

“Z Dobříše a okolí pochází řada zápasníků, které patří mezi absolutní tuzemskou špičku. Jde například o Josefa Veselého, Honzu Holce, Ondřej Skalník nebo třeba Barndard Plavec, kteří se všichni objevi na druhém ročníku Noci bojovníku v dobříšské sportovní hale. Pro diváka je samozřejmě atraktivní vidět zápasy svých známých primo v jejich rodišti. Proto opět očekáváme plný dům a elektrizující atmosféru,” popisuje promoter Noci Bojovníků Alex Chocholouš. Právě pod jeho trenérským vedením řada tuzemských hvězd začínala svou kariéru v bojových sportech.

„Jsem rád, že jsme Nocí Bojovníků vytvořili krásnou tradici, která tady snad bude mít dlouholetého trvání. Chtěl bych za to poděkovat především všem partnerům, bez kterých bych to nikdy nedokázal. Generálním partnerem letošního ročníku pak je půjčovna luxusních aut Profirentcars a nejdrazsipneu.cz,“ dodává Chocholouš.

Mohlo by vás zajímat

Další články