Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dobré zprávy z času koronaviru: Jon Bon Jovi dává jídlo bezdomovcům a lidé si pomáhají

Jon Bon Jovi provozuje dvě restaurace, ve kterých podává jídlo zdarma bezdomovcům. Ani za časů koronavirové krize s tím nehodlá přestat. Za sporák se sám postavil v jedné ze svých Soul Kitchen v Red Bank v New Jersey. Jídlo podávají přes okénko.
Zdroj: instagram.com/jonbonjovi
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Pokud se na pandemii koronaviru dá najít něco pozitivního, je to sbližování lidí a ukázka toho, že v nouzi si dokážeme pomáhat, táhnout za jeden provaz a dělat druhým radost. I když se občas může zdát, že se svět hroutí a čas se zastavil, snímky zachycující dobré skutky dokazují, že s pomocnou rukou a podporou se dá zvládnout vše.

Pandemie koronaviru zasáhla do spousty životů po celém světě. Právě v těchto těžkých časech se lidé semkli a pomáhají si víc než kdy dřív. Zajišťují zásoby těm, kteří by správně neměli ani chodit ven, rozveselují se maličkostmi a dělají vše pro to, aby si každý den ve světě, který je zcela jiný, než jaký ho známe, zpříjemnili.

Nemoc Covid-19 je velkým strašákem a ačkoliv se říká, že každý dobrý skutek by měl být po zásluze odměněn, těm, kteří dělají záslužnou činnost, momentálně stačí jedno - dobrý pocit na duši z toho, že mohli pomoct tam, kde je to nejvíc třeba.

Podívejte se do galerie na snímky, na nichž jsou zachyceny jedny z nejkrásnějších dobrých skutků v době koronaviru. Nákaza i přes všechny své stinné stránky dokázala, že dobrých lidí je na světě spousta a že si stále umíme pomáhat.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy