Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dobrá zpráva pro rodinu Viktorky (4): Operace se podařila, lékaři ji hodlají probudit

Dobrá zpráva pro rodinu Viktorky (4): Operace se podařila, lékaři ji hodlají probudit
Zdroj: Archiv Jany V.
+ Dalších 9 fotografií
úspěšný zákrok
Jediná přeživší tragické nehody u Černožic je čtyřletá Viktorka. Při autonehodě, kdy 27letý mladík čelně sestřelil tříčlennou rodinu, zemřel jak viník nehody, tak rodiče malé holčičky. Viky byla ihned převezena do nemocnice s četnými zraněními a lékaři jí museli operovat. V pondělí podstoupila náročný zákrok, který dopadl na výbornou.

V neděli 31. května přišli u Černožic o život tři lidé, když se Petr N. rozhodl riskovat ve svém BMW a ve vysoké rychlosti předjížděl některá auta. I když se rodiče Viktorky i Petr snažili na poslední chvíli autonehodě vyhnout, dopadla tragicky. Z vozidel vylétly motory a jedno z aut dokonce začalo hořet. Na místě zemřeli oba řidiči, mladík Petr a otec Viktorky Radek Ž. S nimi i její maminka Jana V.

Operace dopadla na výbornou

Na sociálních sítích se začali Radkovi kolegové zajímat o stav malé Viktorky, která po nehodě ležela v nemocnici. Lékaři naplánovali několik operací a jedna z nich proběhla v pondělí ráno. Rodinný známý odpoledne informoval, že chirurgický zákrok, kdy jí lékaři vpravili do spodní čelisti dráty, dopadl skvěle. Viktorku chtějí postupně odpojit od přístrojů a pomalu probudit.

Po sociálních sítích koluje, že otec mladíka, který nehodu zavinil, chce rodině pomoci. "Postavil se k tomu jako chlap. Prý chce zaplatit všechno, co nezaplatí pojišťovna," napsal muž. Zda je tato informace pravdivá zatím není jasné.

Pomoci Viktorce můžete i vy

Babička, matka zesnulého Radka, založila transparentní účet, na který lidé mohou posílat peníze, aby se Viky po návratu domů měla dobře. Nemá prý tolik peněz, jako její bývalý manžel. Další účet založili i přátelé a kolegové řidiči, jako byl Radek. Pohřeb se bude konat 11. června v 11 hodin.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy