Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dobrá zpráva pro heroinovou Terezu: Pašeračka stráví léto na lepším místě

Dobrá zpráva pro heroinovou Terezu: Pašeračka stráví léto na lepším místě
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Heroinová Tereza
Česká pašeračka Tereza Hlůšková (23) musí být radostí bez sebe. Bylo jí vyhověno s žádostí o přestěhování ze staré cely, kde pociťovala úmorná vedra, která v Pákistánu během léta běžně panují. Nyní bude žít na lepším místě.

Heroinová Tereza si v pákistánské věznici v Láhauru odpykává trest odnětí svobody za pašování drog. Pro mladou Češku to rozhodně není jednoduché, protože v zemi, kde nyní žije, není zrovna chladné počasí, ba naopak. V Pákistánu jsou šílená vedra, na která Hlůšková není zvyklá.

Ve věznici Kot Lakhpat je zavřená už přes dva roky a každé léto v cele kvůli nadměrně vysokým teplotám trpí. Již v minulosti si na veliké vedra pravidelně stěžovala. Průměrná teplota v Láhauru v červnu přesahuje 33 stupňů Celsia, takže se jí nikdo nemůže divit.

Dobrá zpráva pro Terezu

Nyní Tereza musí pořádně oslavovat, protože ji vedení věznice nechalo přestěhovat do nové cely. Podle důvěryhodného zdroje Blesku byla heroinová Tereza přestěhována z prvního patra do přízemí. Pašeračku teď čeká lepší bydlení v příznivějších podmínkách. "Nová cela je chladnější a vzdušnější," vysvětlil pákistánský novinář Alí Aršád.

Podle pákistánského žurnalisty je Hlůšková s novou celou velmi spokojená. Dokonce je prý natolik vděčná, že poslala vedení věznice Kot Lakhpat poděkování. Zdroj dále uvedl, že novou celu ochlazuje klimatizace. Pašeračka Tereza tedy bude trávit letní sezonu v chládku.

Pašování heroinu

Tereza byla zadržena na pákistánském letišti v Láhauru, kde jí celníci našli v kufru téměř devět kilo heroinu, který se Tereza pokoušela propašovat. Mladá Češka vyfasovala trest odnětí svobody 8 let a 8 měsíců, který si odpykává ve věznici Kot Lakhpat. Proti rozsudku se odvolala.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy