Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Doběla vytočený Paľo Habera: Stydím se za Slovensko, tohle je facka pro Kuciakovy rodiče!

Pavol Habera už se nemůže dívat na to, co se na Slovensku děje.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 51 fotografií
Pavol Habera (55) dlouhou dobu mlčel, ale nakonec mu to nedalo a ve velkém rozčílení dal všem vědět, co si myslí o aktuálním dění na Slovensku. Po mafiánské vraždě mladého novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové nezůstal u naši východních sousedů kámen na kameni. Haberu přesto jedna věc pořádně štve!

Pavol Habera (55), stálice ve hvězdné porotě SuperStar, ve které nechybí ani letos, má nervy na maděru. Sice už dlouho bydlí v Praze, ale o dění na Slovensku se stále zajímá. A v poslední době se nestačí divit!

„Nerad se vyjadřuji k politice, ale už nemůžu mlčet! Tento úsměv pana Fica je obrovskou fackou rodičům zavražděných mladých lidí! Nemohou náš stát vést normální a čestní lidé? Miluji svoje Slovensko a jeho lidi, naši politici reprezentují mě a moji zemi, ale v této chvíli cítím jen jedno: STYDÍM SE ZA SVOJI ZEMI!!!“ napsal rozčílený Habera na Instagram a připojil fotku vysmátého expremiéra Roberta Fica.

Tak snad Paľa alespoň čekají v letošní řadě SuperStar kvalitní soutěžící, kteří mu spraví náladu. Vše o mafiánské vraždě Kuciaka a jeho snoubenky najdete ZDE.

Související články

Další články