Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Doba tílek se už blíží a tohle poletí: Neoholené a nabarvené podpaží! Miley Cyrus vám v našem průvodci ukáže, jak si vypěstovat sexy strniště

Chceš-li letos s dobou jíti, bobra v podpaží musíš míti.
Zdroj: koláž archiv
+ Další 2 fotografie
Zpěvačka Miley Cyrus se na svém Instagramu pochlubila s pěstěným červeným podpažím. Jak se jí to povedlo? Bod po bodu vám to ukážeme!

Bio ženy dostaly konečně zelenou! Aktuální módní diktát totiž velí neholit si své podpaží a pěstovat si pořádně bujné strniště. Respektive tak velí Miley Cyrus (22), ale kdo je víc než ona?

Jenom neoholené podpaží ale nestačí, to byste, dámy, měly až příliš moc jednoduché. Pokud chcete být letos dostatečně trendy, hustě vyrašené chloupky si musíte i obarvit. Tedy také to nám aspoň vzkazuje fashion guru Miley a my ji samozřejmě zbožně následujeme.

Nevíte, jak na to? Nemějte obavy! V galerii pro vás máme exkluzivní fotonávod, díky kterému to zvládne i naprostý amatér.

Výsledkem vám bude pestrý porost, s nímž jednoznačně očarujete své okolí.

Tak na nic nečekejte, doba tílek a bikin se kvapem blíží!

Související články

Další články