Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

DO VYŠETŘOVÁNÍ VSTOUPIL NOVÝ MUŽ! Má zmizení Michaely (12) spojitost s jeskyní, kam SMÍ JEN VYVOLENÍ?

Hraje tato jeskyně nějakou roli v celém případu?
Zdroj: PČR, Facebook.com
+ Dalších 10 fotografií
Jak jsme vás již informovali, matka zmizelé Michaely (12) má úzké vazby na neonacisty, okultisty a satanisty. Jeden z milenců si nechává říkat dokonce Saatan. Další lidé z jejího okolí se netají tím, že konají rituály, které mají vyvolat temnou energii. Ozval se dosud neznámý člověk, který možná tuší, co se s Míšou stalo. Kdo to je?

Michaela Patricie Muzikářová zmizela buď 10. nebo 11. ledna. Byl to hodně zvláštní týden. Už jen kvůli tomu, že v noci z 12. na 13. ledna byl silný zimní úplněk. Navíc 13. leden vycházel na pátek. Okultisté a magici se na tento den dlouho připravovali. Je to silná magická kombinace, která zasvěceným a vyvoleným může pomoci napojit se na temnou energii. Pro okultisty všeho druhu je to mocný magnet.

Když jsme do Ústí nad Labem vyrazili, tak nás nenapadlo, co přítomnost kartářky Ivy Břečkové způsobí. Druhý den po uveřejnění naší reportáže se jí totiž ozval muž, který začal zjišťovat, co o celém případu ví.

Muž na Facebooku vystupuje pod přezdívkou Nestranný pozorovatel. Dříve na Facebooku používal přezdívku Evičkin Manžel. Velmi ho zajímalo, zda kartářka ví, jakou roli má on v celém případu.

Podívali jsme se na jeho Facebook. Je zde fotka jeskyně, která se nachází zřejmě na Slovensku. Tento muž má mezi přáteli také Saatana H. – což je jeden z bývalých partnerů Míšiny matky. Také Saatan má na svém Facebooku fotografii jeskyně. To ale není vše.

Třetím mužem, který fotku jeskyně má na Facebooku, je jistý Adam. Člen black metalové kapely s úzkými vazbami na českou okultistickou­ scénu.

Nestranný pozorovatel, Saatan H. a Adam mají na Facebooku fotku jeskyně, mají vazby na satanistickou scénu a mají vazby na Míšinu matku. To je to, co tyto tři muže spojuje. Právě Nestranný pozorovatel se na kartářce Ivě Břečkové pokusil zjistit, co o případu ví.

Nestranný pozorovatel, Saatan H. a zejména Adam přikládají jeskyni magický význam. Adam například píše, že je to prostor, kam by neměl vstupovat obyčejný člověk. Je to místo pro zasvěcené. Je to místo, kam může ten, kdo prodělal iniciaci.

Adam dále na Facebooku píše, že „jen ten, kdo se odváží podívat za horizont poznání povoleného ortodoxními autoritami, může rozšířit svůj vlastní horizont na úroveň poznání bohů“. K tomu je přiložena fotografie, kde drží kámen u hlavy svého kamaráda.

Překročit lidský horizont a dostat se na úroveň bohů? To je v okultismu vnímáno tak, že musíte překročit určité tabu. Udělat něco, co zákony společnosti nedovolují. Pak jste nad zákonem a jen vy sám sobě určujete vlastní pravidla.

Podobnou větu má na Facebooku také Saatan H. Ten píše „já jsem Já“. Což je opět tradiční věta satanismu – já jsem sám sobě bohem a není vyšší moci, která by mě mohla usměrnit.

Nelze samozřejmě v této fázi vyšetřování tvrdit, že na dívku měli vliv okultisté. Ale měli vliv na její matku. A to velmi výrazný. A jedná se magiky, ezoteriky, mystiky hrající si s germánskými symboly, satanisty nebo o neonacisty. Taková pestrá skupina přátel se kolem matky (která si nechává říkat Eva Braunová) vyskytuje.

Redakce eXtra.cz předala tyto podněty na kriminálku do Ústí nad Labem. Kriminalisty zaujala zejména ta informace, že se kartářce Ivě ozval člověk, který vystupuje pod přezdívkou Nestranný pozorovatel a dříve měl na Facebooku jméno Evičkin Manžel. A že tento muž má vazby na Saatana a na další lidi, kteří provozují okultismus. Kriminalisté si ale zaznamenali i to, že v noci z 12. na 13. ledna došlo k silnému úplňku, který je ideálním časem pro magické obřady.

Nebyl to první poznatek tohoto typu, který ústečtí kriminalisté obdrželi. Naopak tuto linku vyšetřování nepodceňují a detailně se jí zaobírají.

Samozřejmě pořád je možné, že dívku unesl pedofil do Německa, který nemá s okultismem nic společného. Je možné i to, že dívka se šla někam projít a někam spadla. Nebo ji u sebe ukrývá někdo z širšího okruhu rodinných známých. Pořád je tu naděje, že dívka žije. Nicméně pohybovali se kolem ní lidé, kteří věří v temné síly a zkouší magické praktiky.

Pokud máte pocit, že tušíte něco o lidech kolem Míšiny matky, co by se mělo vědět, ozvěte se na linku 158 a nebo na adresu redakce@extra.cz.

Související články

Další články