Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

DO VOLEB NEVYDRŽÍ! Hillary Clinton má stařeckou DEMENCI I PARKINSONA, tvrdí zpráva od WikiLeaks

+ Dalších 5 fotografií
Demokratická kandidátka na prezidenta Hillary Clinton (68) měla navštívit Kalifornii, ale zrušila to kvůli zápalu plic. Aspoň tak to uvedl mluvčí její prezidentské kampaně. Její chování je ale poslední dobou víc než podivné. Neovladatelné tiky děsí celý svět a spekuluje se o velmi vážné nemoci. Tahle žena chce mít palec na jaderných zbraních?

Při uctění památky obětí z teroristických útoků z 11. září v New Yorku Clinton zkolabovala. A všichni se začali strachovat o její zdraví. I přes to, že její mluvčí uvedl, že má zápal plic, voliči se bojí, že nevydrží do voleb. V boji proti Clinton jejího špatného zdraví využívá i Donald Trump.

Spekuluje se o tom, že má Hillary Clinton vážnou nemoc. Hovoří se o Parkinsonově nemoci, epilepsii i stařecké demenci. Její neovladatelné tiky v obličeji nenechají nikoho chladným. Co se to s Hillary děje?

Ona ale stále hlásá, že je zdravá a je jí dobře. Její chování a zdravotní stav tomu ale neodpovídají. Při kolapsu v New York vypadala nejistě, nebyla schopná chůze a ochranka ji musela podepírat.

V roce 1998 jí diagnostikovali trombózu žil. V roce 2012 se nakazila žaludečním virem, upadla a přivodila si otřes mozku. Následně měla krevní sraženinu, kvůli které viděla dvojitě. V polovině srpna se v amerických médiích dokonce objevila zpráva, že měla Clinton na veřejnosti epileptický záchvat. Na internetu se dokonce objevilo video, kde Clinton nepřirozeně cuká hlavou a někteří novináři se dokonce lekli a uskočili.

SEZNAM CHOROB, KTERÉ HILLARY ÚDAJNĚ MÁ, NAJDETE ZDE.

Nejdál zašel portál Wikileaks, který je posledních pět měsíců doslova noční můrou Clinton. Vydali totiž e-maily, které potvrzují, jak špatně na tom zdravotně Hillary Clinton je. A její anamnéza je hodně bohatá. Portál dokonce napsal, že kandidátka na prezidenta má nádor na mozku, protože se krevní sraženiny tvoří právě kvůli tomu.

Několik lékařů vyjádřilo obavy, že Hillary má Parkinsonovu nemoc. Pokud tomu tak je, tak by prý měla ihned odstoupit z kandidatury. Podívejte se na videa s Hillary Clinton.

Mohlo by vás zajímat

Další články