Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Do vojenských bunkrů poslali německého psa! Najdou konečně Míšu (13) ve staré vojenské základně?

+ Dalších 38 fotografií
Po Míši Muzikářové (13) už kriminalisté pátrají téměř dva měsíce a stále bez úspěchu. Nyní se speciálně vycvičený pes na hledání mrtvol vrátil do bývalého vojenského areálu u Karlovic na severním Plzeňsku. Policisté psa zapojili během týdne už podruhé.

Policisté už téměř dva měsíce pátrají po zmizelé Míši Muzikářové (13), ale zatím bez úspěchu. Nyní jim pomáhá speciálně vycvičený pes na hledání mrtvol. Kriminalisté se s ním už podruhé během týdne vrátili do bývalého vojenského areálu u Kralovic na Plzeňsku. Tam policie pátrala už několikrát, ale zatím bez úspěchu. Podle vyšetřovatelů má být nezvěstná Míša (13) právě v místech, kde se obviněný Otakar S. pokusil poprvé spáchat sebevraždu.

Kriminalisté v areálu už pátrají několik týdnů, jenže prohledat bunkry a staré sutiny není vůbec jednoduché. V tuto chvíli není jasné, jestli má policie novou stopu a nechce nic komentovat. „Nemáme žádné nové informace, které bychom mohli zveřejnit,“ řekla Právu Veronika Hyšplerová z Krajského policejního ředitelství v Ústí nad Labem. Více neřekl ani policejní psovod. „Bez komentáře,“ reagoval na dotaz Práva. Bohužel to vypadá, že police ztratila veškeré naděje na to, že dívka se může najít živá.

Související články

Další články