Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Do Varů míří Johnny Depp a má se setkat s Frühlingovou! Věřím, že to vyjde, hlásá zpěvačka

Johnny Depp se ve Varech možná setká se zpěvačkou Frühlingovou.
Zdroj: Showpix, Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Setkání po letech?

Na filmový festival do Karlových Varů má ve čtvrtek nebo pátek dorazit hvězdný herec Johnny Depp (58). Podle informací, které přinesl Blesk, by se zde měl navíc setkat s českou zpěvačkou Ivou Frühlingovou (39). S ní se zná ještě z dob, kdy žil s francouzskou zpěvačkou Vanessou Paradis (48). 

Česká zpěvačka Iva Frühlingová je známá nejen u nás, ale hlavně ve Francii. Právě v Paříži se před lety skamarádila s úspěšnou tamní zpěvačkou Vanessou Paradis a jejím tehdejším přítelem, americkým hercem Johnnym Deppem. „Setkávali jsme se především na koncertech. Nejvíce si pamatuji vystoupení ve slavné Olympii, tam jsme se seznámili. Vanessa vystupovala přede mnou a byla tam tehdy i s Johnnym, kterého mi také představila,“ prozradila Frühlingová Blesku.

Věřím, že to vyjde

„Můj management o setkání jedná. Dokud se to nestane, nechci to zakřiknout, ale věřím, že to vyjde,” nechala se slyšet. S Deppem se neviděli asi deset let. Podle již zmíněného webu by k setkání mělo dojít v pátek 27. srpna poté, co herec ve dvě hodiny odpoledne uvede v hotelu Thermal svůj film Hrnec zlaťáků: Pár drinků s irským zpěvákem Shanem MacGowanem.

Související články

Další články