Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Do Varů dorazila další velká hvězda: Casey Affleck se po příjezdu věnoval fanouškům

+ Další fotografie
festival
Po přivítání prvních hvězd na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, jakými jsou herec Billy Crudup (50) a americká kráska Julianne Moore (58), dorazila další velká celebrita. V neděli přijel herec a mladší bratr Bena Afflecka (46) Casey Affleck (43). Ten se ještě před vrhnutím do víru povinností věnoval fanouškům, kteří se jeho příjezdu nemohli dočkat.

Herec a režisér Casey Affleck, známý například z filmů jako Dobrý Will Hunting, Místo u moře či Dannyho parťáci, v neděli před polednem dorazil na festival v Karlových Varech. Ještě než se vrhl do víru povinností, strávil nějaký ten čas s fanoušky, kterým ochotně rozdával podpisy.

Už ve dvě hodiny odpoledne uvede Affleck na festivalu projekci filmu Světlo mého života, který napsal, režíroval, produkoval a zahrál si v něm i hlavní roli. Už o dvě a půl hodiny později pak bude mít KVIFF Talk v Kongresovém sále.

Mohlo by vás zajímat

Další články