Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Do Ulice vtrhne nová kočka! Tahle učitelka matematiky pořádně rozvíří vody

Veronika Čermák Macková a Patricie Solaříková.
Zdroj: se souhlasem TV Nova
Předchozí Další
+ Další 4 fotografie
Seriál Ulice

Seriál Ulice tento týden obohatí nová postava, učitelka Magda Procházková. Pro její představitelku, krásnou Veroniku Čermák Mackovou, je role v Ulici první dlouhodobou zkušeností se seriálem. Co o sobě prozradila?

"Je to možná hanba přiznat, ale já jsem vlastně vůbec nevěděla, do čeho jdu. Ale zjišťovala jsem si, jak to tu chodí, jestli je to tady příjemná práce, jestli do toho mám jít… Napsala jsem si plusy a minusy a pak jsem se rozhodla. A udělala jsem dobře. Potřebovala jsem to. Do té doby jsem byla hodně doma a vychovávala našeho psa, aby byl poslušný a mohli jsme se na něho spolehnout. Občas jsem něco točila se zahraničními produkcemi, ale nic stálého. A najednou jsem cítila, že bych něco takového chtěla. Dva dny nato mi zavolali z Ulice," vzpomíná herečka na začátky spolupráce.

"Mně se to tak stává. Když na něco pomyslím, že bych si to přála, nakonec to tak dopadne. Jako malá jsem si přála, že chci bydlet v Praze, v Dejvicích a je to tak. Jednou jsem si řekla, že bych chtěla točit se zahraniční produkcí, a za dva dny jsem dostala roli v zahraničním seriálu, a teď se stalo to samé," usmívá se herečka, která se do Ulice hodně těší.

Veroničina seriálová postava bude po všech směrech výrazná a Veronika si ji pochvaluje. "Hraji Magdu, učitelku matematiky a zeměpisu a bývalou spolužačku Terezy (Patricie Solaříková). Líbí se mi, jak je barevná a kolik vrstev má, a těším se na to, jak je budeme postupně odhalovat a poznávat, co je zač, proč sem přišla a že tady není jen tak. Magda ale není barevná jenom uvnitř, pestrý má i zevnějšek. A to je zase dané tím, že je barvoslepá. Slévají se jí některé barvy, a tak si svoji vizuální pestrobarevnost ani neuvědomuje,“ popisuje svoji postavu Čermák Macková.

Veroničina role má ale ještě jednu vlastnost, kvůli které musela herečka oprášit hru na klavír. "Netroufám si říct, že hraji výborně. Vlastně si myslím, že na to, jak dlouho jsem se na klavír učila hrát, toho zas tolik neumím. Hrála jsem do maturity, pak jsem měla dlouhou pauzu a před dvěma lety mi můj muž koupil klavír, a tak jsem se k tomu zase vrátila. Ale jen tak jsem si pobrnkávala a pak přišla role Magdy, která umí hrát, a tak jsem zase začala cvičit,“ vypráví herečka s tím, že ji ve cvičení trpělivě podporuje manžel Hynek Čermák.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy