Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Do Ulice se na podzim vrací neoblíbená postava: Tohle vzkazuje největší bručoun seriálu divákům

+ Dalších 18 fotografií
ULICE
Spoustu postav si diváci v nekonečném seriálu Ulice oblíbili a vždycky je hrozně mrzí, když některá z nich odejde na delší dobu. Odchod největšího manipulátora a bručouna v Ulici nikoho nemrzel. Bohužel postavě Petra Kaštana není zdaleka konec. Do Ulice se totiž po prázdninové pauze opět vrátí.

"Seriál Ordinace v růžové zahradě a Ulice patří k vlajkový lodím televize Nova, proto klademe důraz na scénář a diváci se tak mohou těšit nové zápletky," uvedl již v minulosti Vojta Boháček z TV Nova.

Petr Kaštan je v Ulici známý hlavně z nejnovějších dílů, kdy se seznámil s Aničkou Liškovou a chvíli to vypadalo, že osudem zkoušená Anička konečně našla toho pravého. Bohužel se z Petra nakonec vyklubal manipulátor, hypochondr a pitomec.

Kromě toho, že doma prakticky nic nedělal a jeho největším přáním bylo, aby kolem něj nebohá Anička běhala od rána do večera, se snažil proti svojí přítelkyni poštvat syna Frantu a zbytek rodiny.

V tu chvíli ale Anička řekla dost a s Petrem se rozešla. Jenomže to netušila, že když ho vyhodí oknem, vrátí se dveřmi. Dotčený Petr se jí pak ještě přišel pochlubit svou novou známostí, ovšem Anča ho znovu setřela tak, že se v Ulici od té doby neukázal.

Navždy však nezmizel, jak si Anča myslí. Po prázdninách se zase objeví. A už nyní vám prozradíme, že zasáhne do života nejen jí, ale také další ženě z Ulice. Co vzkázal nejenom divákům? Podívejte se na ukázku.

Související články

Další články