Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Do třetice všeho dobrého? Karel Janeček svoji kněžku lásky Liliu požádal o ruku

Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
zásnuby
Karel Janeček (45) je nejen geniální matematik, mecenáš a několikanásobný otec. Je i velkým romantikem, který ještě nedávno vyznával polygamii a byl schopný lásku rozdávat více ženám najednou. Ale od té doby, co se zamiloval do kněžky lásky Lilie, na ostatní ženy nemá pomyšlení a matku společné dcerky Isabelky chce pojmout za manželku.

Karel Janeček (45), zdá se, našel to, co celý život hledal. Porozumění, naprosté napojení jednoho na druhého, vášeň a lásku... Takové atributy Karla přesvědčily, aby si Liliu, se kterou má roční dcerku Isabelu, vzal za manželku. I když dvojice prošla v roce 2017 v Bhútánu buddhistickým obřadem, teď plánují oficiální veselku.

"Budeme se brát," řekl miliardář pro server Super.cz v Karlových Varech, kam přijela dvojice na otočku. Lilia ukázala nádherný prsten s obrovským diamantem a neskrývala obrovskou radost. "Klekl si na jedno koleno uprostřed katedrály a už to nešlo jinak," prozradila Lilia, jak k žádosti o ruku došlo.

Prstýnek je udělán na míru z kamene, který Lilia s Karlem našli, a je vybroušen do specifické velikosti, o které také nechtěli nic prozrazovat, snad jen to, že se jedná o interní číslo, které má pro dvojici velký význam.

Karel byl ženatý už dvakrát. Poprvé s matkou jeho dvou dcer Michaelou, podruhé si vzal Tunisanku Mariem Mhadhbi, se kterou má syna Yanise.

Šťastným rodičům a budoucím manželům přejeme to nejlepší.

Související články

Další články