Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Do tohoto znamení zvěrokruhu se bezhlavě zamiluje každý muž: I když je zadaný!

Sebevědomí sice těmto ženám nechybí, ale mají v sobě něco ještě mnohem zajímavějšího, co dostane prostě každého muže! Tajemnost, vášeň i styl, to je to, po čem každý muž touží. Patříte mezi tuto hrstku vyvolených dam, které tyto vlastnosti mají? Vaše znamení zvěrokruhu to ví!

Ženy narozené v tomto znamení jsou přirozeně přitažlivé, tajemné a rafinované. Zároveň jim nechybí něžnost a dokonalá grácie. Na muže působí jako magnet a jednoznačně patří mezi nejatraktivnější znamení zvěrokruhu. Ptáte se, o koho jde?

Jsou to ženy silné a nezávislé. Nechybí jim také rafinovanost a ženskost. Přesně takové jsou ženy ve znamení Ryb a Vodnáře! Nepostrádají životní optimismus a nadšení a ve vztahu s nimi se muži nikdy nenudí.

Mají velké srdce a umí být velkorysé, pokud si získáte jejich přízeň. Muži také nemohou odolat jejich spontánnosti. Už při vstupu do místnosti upoutají okamžitě pozornost a každý si jich všimne. Překypují totiž velkou dávkou záhadné magie a doslova všem učarují svým vzezřením.

Bohužel se však nedostane na každého, takže se, pánové, budete muset hodně snažit, abyste si ženy v těchto znameních získali. Přejeme hodně štěstí!

Související články

Další články