Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Do tohohle znamení zvěrokruhu se bezhlavě zamiluje každá žena: I když je zadaná!

Zdroj: archiv
Sebevědomí sice těmto mužům nechybí, ale mají v sobě něco ještě mnohem zajímavějšího, co dostane do kolen prostě každou ženu! Romantika, vášeň a ochranitelský půvab, to je to, po čem každá žena touží. Patříte mezi tuto hrstku vyvolených mládenců, které tyto vlastnosti mají? Vaše znamení zvěrokruhu to ví! Ženy na vás poletí jako včely na med!

Muži v tomto znamení jsou jako princové, kteří vyskočí na statného bělouše a prudce mávají svým mečem, aby hájili své ideály. Jakmile si něco umanou, jdou si tvrdě za svým cílem. V jakém znamení se tito novodobí rytíři skrývají? No přeci v Beranu!

Na ženy působí jako magnet. Mají velké srdce a umí být velkorysí, pokud si získáte jejich přízeň. Ženy také nemohou odolat jejich spontánnosti. Z ničeho nic vás vezmou na romantický výlet nebo se prostě i rozhodnou z minuty na minutu, že si vás vezmou a stráví s vámi zbytek života. No není tohle kouzelné?

Milé ženy, pokud nemáte rády citové výbuchy a potřebujete určitou stabilitu, tak je tady ještě jeden dokonalý muž, se kterým se budete vznášet jako na obláčku životem! Střelec vás probodne až do hloubky vašeho srdce svým šípem a nikdy ho nevyndáte! Už při vstupu do místnosti upoutá vaši pozornost. Překypuje totiž velkou dávkou záhadné magie a doslova všem učaruje svým vzezřením.

Bohužel některá další mužská znamení těmto elegánům kazí reputaci, takže budete muset hodně hledat, abyste svého vysněného našly. Je to trochu jako hledat jehlu v kupce sena, ale rozhodně to za to stojí. Máte už doma svého prince?

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Mohlo by vás zajímat

Další články