Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Do Talentu se vrátila legenda: Jozef Pátrovič si vyzpíval vysněný postup

Do Talentu se vrátila legenda: Jozef Pátrovič si vyzpíval vysněný postup
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
čsmt
Jen málokdo se stane takovou legendou televizní zábavy, jakou se díky své účasti v soutěži Česko Slovensko má talent stal Jozef Pátrovič (78). Ačkoliv si mnozí mysleli, že se na obrazovkách už neobjeví, opak se stal pravdou. Amatérský zpěvák přišel a dohromady už osmkrát potěšil nejen porotu ale i publikum svým vystoupením. To produkce pojala jako sen a není tedy zcela jasné, zda Pátrovič skutečně postoupil.

Jen málokdo si nepamatuje první vystoupení Jozefa Pátroviče v soutěži Česko Slovensko má talent. Před několika lety svou arogancí vytočil tehdejší porotkyni Lucii Bílou doslova doběla a jeho zpěv skutečně nestál za moc. Štěstí však zkoušet nepřestal a přihlásil se do několika dalších ročníků, včetně toho letošního.

Televize Prima pojala osmý příchod Pátroviče do Talentu jako sen, moderátoři amatérského zpěváka vřele přivítali a slovenskou verzí písně Halleluja od Leonarda Cohena ohromil nejen publikum, ale i porotu. Zvláště od zpěvačky Marty Jandové se dočkal velké chvály. Dostal čtyřikrát ano a postoupil do finále. Nebo ne?

Vystoupení Jozefa Pátroviče skončilo záběry, na nich spí v zákulisí, zatímco členové poroty potichu opouští budovu a v místnosti se zhasínají světla. Není tedy zcela jasné, zda se je jeho postup skutečný, nebo ho v dalších kolech už diváci neuvidí. Přáli byste si, aby postoupil?

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy