Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Do svatebního podle zvěrokruhu: Vodnářka přihopsá klidně v kraťasech

+ Dalších 9 fotografií
Svatba je nejkrásnější událost života pro mnoho dívek. Jste právě zasnoubená a řešíte, jaké šaty vybrat na váš den D? Nezoufejte, máme pro vás rady, které svatební šaty se budou nejvíce hodit k vaší osobnosti. Na svatební den nezapomenete a budete jen zářit!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Ženy ve znamení Berana jsou odvážné, takže se v den své svatby mohou uvolnit a nechat vyjádřit svou osobnost. Mají rády ženské křivky a nebojí se je ukázat. Dámy, nebojte se toho ani v tento významný den! Vy přece nejste žádné puritánky.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Preferujete kvalitní materiály a pohodlí. V přípravách na svatbu na to tedy nezapomeňte. Vaše svatební šaty by měly být precizně ušité a sedět vám naprosto dokonale, jen tak se budete cítit nejlépe.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Jste milé a příjemné osobnosti. Milujete romantiku, takže svůj den si naprosto užijete. Trochu však chcete vyčnívat nad ostatními nevěstami, takže k něžné krajce klidně zvolíte tenisky. Alespoň vám bude pohodlně a večer nebudete brečet nad puchýři.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Vy jste jako víla i v roztrhaných teplácích. Váš půvab nejlépe podtrhnete šaty, které budou dokonale nežné. Žádné masivní vzory a ostré linie. Vsaďte na eleganci.

LEV (23. 7. – 22. 8.)
Vyzařujete neskutečnou vášeň. Milujete, když jste středem pozornosti, takže se svatebního dne už nemůžete dočkat. Jste tak trochu sobec, takže jediné, co vás bude zajímat ohledně svatby, je, jaké budete mít šaty a jestli vám to bude slušet. Bude, toho se nebojte. Rádi se ukazujete, takže čím dražší, tím lepší. Nejvíce vám budou slušet šaty v barvě slonové kosti.

PANNA (23. 8. – 22. 9.) Pokud jste se narodila právě v tomto znamení, jste velká milovnice minimalismu. Nemáte ráda okázalé a blýskavé věci. I na svatbu vám naprosto postačí krásné a jednoduché šaty až na zem.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Máte trochu problém zjistit, co opravdu chcete. Jeden den chcete honosné a drahé svatební šaty a druhý den zase naprosto jednoduché. Co takhle udělat kompromis a koupit rovnou oboje? V den svatby se snad rozhodnete…

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Dámy ve znamení Štíra hledaly pohádkovou lásku, až ji našly. Proto také budete vyžadovat takové svatební šaty, jaké měla Popelka. Krásné a dechberoucí. Jediný problém bude, že asi neprojdete dveřmi…

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Neumíte si představit, že byste byly celý den napasované v korzetu. Chcete si svůj krásný den přeci užít. Momentálně je velmi moderní boho styl, takže vaše pravé šaty snadno objevíte.

KOZOROH (22.12. – 19.1.) Nevěsty ve znamení Kozoroha milují tradice. Žádné moderní prvky, což se bude odrážet i při výběru šatů. Budou rozhodně čistě bílé bez dalších prvků. Budete vypadat jako dokonalá nevěsta vystřižená z filmu.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Pokud se, milé vodnářky, budete vdávat, něco tady nehraje. Vy jste přece ztělesněním svobody. Když už jste se však rozhodla tento svůj postoj trochu přehodnotit, na svatební den si rozhodně nevezmete šaty. Bílou budete jako nevěsty respektovat, ale šaty v žádném případě. Přihupsáte hezky v kraťasech.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Vy budete neodolatelná v šatech, které připomínají staré Řecko. Jako antická bohyně budete kráčet ke svému milému k oltáři. Díky těmto šatům se budete cítit jako na obláčku celičký den.

Mohlo by vás zajímat

Další články