Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Do svatby zbývají tři měsíce, ale královna Alžběta už má pro Harryho a Meghan úžasný dar! Co to bude?

Královna Alžběta už má pro Harryho a Meghan svatební dar.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
Královská svatba, nejočekávanější událost letošního roku nejenom ve Velké Británii, se kvapem blíží. Zbývají do ní tři měsíce, a přestože to je ještě dost času, královna Alžběta II. (91) už má o svatebním daru jasno. Jde o věc, která se nedá nikde koupit.

Princ Harry (33) a Meghan Markle (36) se usilovně připravují na velkolepou svatbu. Své ano si řeknou už v květnu v kapli sv. Jiří na hradě Windsor. Princova babička královna Alžběta II. už má pro oba nastávající novomanžele připraven hodně speciální dárek.

Hned po obřadu se ze zamilovaného párečku stanou vévoda a vévodkyně ze Sussexu. Získají rovněž skotské tituly hrabě a hraběnka z Rossu. Je jistá pravděpodobnost, že se to ještě změní a z Harryho a Meghan budou vévoda a vévodkyně z Clarence nebo Buckinghamu.

Jelikož nemá Meghan urozený původ, nemůže se stát princeznou. Tou se nikdy nestala ani lady Diana, Harryho maminka, u které bylo oslovování princezna pouze zdvořilostní.

Během svatebního dne získali anglický a skotský titul i princ William (36) a Kate Middleton (36). Z těch se stali vévoda a vévodkyně z Cambridge a hrabě a hraběnka ze Strathearnu.

Související články

Další články