Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Do sporu kolem Barrandova a Kateřiny Kristelové se vložil Honza Musil! Takhle to vidí on

Honza Musil se zastal Kateřiny. O šikaně na pracovišti hodně pochybuje.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 16 fotografií
Moderátorka Kateřina Kristelová (37) dostala od vedení televize Barrandov výpověď. Podle určitých tvrzení si oddychli hlavně její kolegové, které měla blondýnka slovně šikanovat. Sama Kristelová se proti tomu ohradila a obrátila se na advokátku. Chladným takové zprávy nenechaly ani jejího kolegu z TV Barrandov Honzu Musila, který poskytl eXtra.cz vyjádření, že Kristelová rozhodně nikoho nešikanovala, což ani nebylo možné.

Podle informací eXtra.cz sice Kristelová ve svém pořadu Paparazzi skončila a nahradila ji herečka Alice Bendová, ale dveře na Barrandově má otevřené. Probíhají další jednání o novém projektu, do něhož by měl být zapojen i její partner Tomáš Řepka (43). Jak jednání dopadnou, není v tuto chvíli ale jasné.

Naopak se objevila informace, že všichni na Barrandově jsou chudinky, kterým tyranka Kristelová dávala pořádně zabrat, ničila jim život, bičovala je do krve. Hodně záleželo totiž na tom, jak se blondýnka vyspí. A když špatně, odnesli to všichni, co se podíleli na jejím pořadu, až po samotného ředitele stanice.

Redakce eXtra.cz oslovila Honzu Musila, který se s Kristelovou na chodbách televize potkával a zároveň je v kontaktu i s lidmi, kteří se na jejím pořadu podílejí. „Volalo mi několik novinářů, kteří se na šikanu na pracovišti ptali. Je to nesmysl. Myslím si, že kdyby se něco takového dělo, v našem přehledném týmu bych jistě nějakou informaci tohoto typu zaznamenal. Ale nestalo se tak. Tak tomu všemu moc nerozumím,“ řekl uznávaný moderátor Honza Musil pro eXtra.cz.

Kristelová dál věc nechtěla komentovat. „Obrátila jsem se na advokátku, v tuto chvíli nebudu poskytovat žádná vyjádření,“ uvedla stroze s nadsázkou řečeno televizní „tyranka“ Kristelová, která byla z informací o šikaně, jež se navíc opírají o tvrzení á la jedna paní povídala, viditelně zasažena.

Související články

Další články