Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Do Sama doma míří Barbora Černošková: Nahradí předčasně zesnulou Stáňu Lekešovou

Do Sama doma míří Barbora Černošková: Nahradí předčasně zesnulou Stáňu Lekešovou
Zdroj:
+ Dalších 8 fotografií
moderátorka
Po prázdninové pauze se vrací pořad Sama doma, a to rovnou s novou posilou v podobě Barbory Černoškové (38). Ta v České televizi není žádným nováčkem, diváci ji znají z pořadu Branky, body, vteřiny. Nyní se zhostila pro ni zcela nové role, oblíbený pořad bude moderovat po boku Lucie Křížkové (36), která jí připravila dojemné přivítání.

Barbora Černošková je novou tváří pořadu Sama doma Ten bude od září moderovat po boku Lucie Křížkové, jejíž kolegyní byla do prosince loňského roku Stanislava Lekešová Oblíbená moderátorka ale dva dny po Štědrém dnu podlehla boji s rakovinou.

Barbora, kterou si televizní diváci mohou pamatovat ještě pod rodným jménem Koudelková, vešla do povědomí veřejnosti v roce 2003, kdy se stala externí sportovní redaktorkou České televize v Brně. O 4 roky později začala pracovat přímo v redakci sportu ČT v Praze.

V minulosti Barbora Černošková moderovala hudební magazín Na moll a později začala moderovat pořad Branky, body, vteřiny. Sport jí je blízký, sama totiž byla reprezentantkou v synchronizovaném plavání, v němž se hned třináctkrát stala mistryní ČR v kategoriích sólo, duo a tým.

Lucie Křížková

Stálou moderátorskou dvojici bude Černošková tvořit s Lucií Křížkovou. Ta v pořadu Sama doma není žádným nováčkem a svou novou kolegyni dojemně přivítala. „Přátelé, tohle je Bára Černošková. Moderátorka s nejširším úsměvem, co znám. Velmi laskavá maminka tří dětí. A od září moje nová parťačka v pořadu Sama doma,“ napsala Lucie na Instagram.

„Po odchodu Stáni se u mě střídaly ostatní dosavadní moderátorky a já měla často dojem, že je Stáňa jen na dovolené, že se zas vrátí... Je to pořád tak zvláštní pocit. Realita, před kterou v podvědomí utíkáte,“ posteskla si Křížková.

Vítězka soutěže Miss České republiky 2003 má ale z nové spolupráce dobrý pocit. „Těším se na nový začátek. I když se s Bárou teprve poznáváme, mám z ní radost. Je ohromně sympatická, pohotová a tak milá. Myslím, že nám to bude ladit,“ dodala sympatická moderátorka.

Stanislava Lekešová

Stanislava Lekešová byla známou osobností už od roku 1985. Tehdy se stala programovou hlasatelkou Československé, později České televize. Pořad Sama doma moderovala dlouhých 21 let a její smrt kolegyně velmi zasáhla.

Lekešová tvořila v pořadu moderátorskou dvojici právě s Lucií Křížkovou. „Jsi pro mě nenahraditelná. Nikdy nezapomenu,“ napsala krátce po jejím skonu zdrcená moderátorka. Ta nyní dostala novou parťačku.

Petra Eliáš Voláková

Kromě Barbory Černoškové bude novou posilou pořadu Sama doma i krásná Petra Eliáš Voláková, kterou si mnozí pamatují jako rosničku. Před dvěma lety se i s rodinou vrátila z Ameriky zpět do Česka a nyní přijala nabídku být moderátorkou.

Petra bude ve dvojici se stálicí České televize Ester Janečkovou. „Bude mi ctí být od září v pořadu Sama doma partnerkou této skvělé moderátorky. Těším se a myslím, že si vysílání moc užijeme,“ napsala Voláková na Instagram.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy