Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Do Prahy míří nejpopulárnější chorálová skupina, Gregoriáni! Podívejte se, co jste nevěděli o jejich krásné hlavní zpěvačce!

To jsou ale očka!
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Nejznámější chorálová kapela zamíří v únoru do Čech! Bezesporu nejkrásnější členkou kapely je hlavní zpěvačka Amelia Brightman. Gotická kráska je mladší sestrou slavné Sarah Brightman, zpěvačky skupiny Enigma. Svoje fanoušky dokáže očarovat nejen svým zpěvem, ale hlavně sexy vzhledem a přátelským vystupováním.

I přes to, že je Amelia jedinou ženou ve skupině, vůbec nijak nestrádá. Naopak, kolegové se k ní chovají prý velmi hezky a jako praví gentlemani. „Jsme jako rodina, když s někým trávíte tolik času jako my na turné, tak je to logické, že to tak vyplyne,“ prozradila nám modrooká kráska.

Své starší slavné sestře je velmi podobná. Působí však možná ještě o něco gotičtěji. Její pohled očaroval už nejednoho fanouška. Je navíc umělkyní tělem i duší. Kdyby se nevěnovala hudbě, byla by animátorkou. Velmi ji fascinuje loutkový svět Jana Švankmajera, dokonce se v tomto odvětví dost vzdělává. „Dá to práci, ale je to fascinující,“ přiznala svou obsesi.

Mimo loutky ji velmi baví cestovat, poznávat nová místa i vracet se již na ta navštívená. Užívá si objevovat novou kulturu a historii. S tou souvisí i konzumace národních jídel nebo nápojů. „České pivo je skvělé. Léčím si s ním svoje hlasivky, lépe se mi potom zpívá,“ přiznala Amelia se smíchem. O tom, jestli jejím hlasivkám české pivo prospělo, se můžete přesvědčit sami během jejich turné.

Termíny koncertů konaných v České republice: 2. 2. 2017 v 19:00 hod. – Ostrava, Ostravar aréna 4. 2. 2017 v 19:00 hod. – Zlín, Sportovní hala Euronics 12. 2. 2017 v 19:00 hod. – Brno, Hala Vodova 13. 2. 2017 v 19:00 hod. – Pardubice, Tipsport aréna 14. 2. 2017 v 19:00 hod. – Praha, Kongresové centrum

Související články

Další články