Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Do postele bez kondomu, žebrání o peníze! Tohle Dominika Gottová manželovi neodpustí

Zdroj: archiv
+ Dalších 33 fotografií
Exkluzivně
Reportéři eXtra.cz přistihli Tima Tolkkiho (53) při svádění ženy k sexu na jednu noc. Dominika Gottová (46) má nejvyšší čas finského alkoholika nadobro odříznout a už se nikdy neotáčet. Domluvením schůzky na hotelovém pokoji to ale neskončilo, Tolkki se nám rozepsal i o svých oblíbených sexuálních praktikách. Vzápětí ještě stihl žebrat o peníze!

Jeden ze smutných životních příběhů se už týden píše v Praze. Dominika Gottová měla svatý klid, dokud se ve stověžatém městě nezjevil Timo Tolkki. Poslala ho k šípku, jenže maniodepresivní alkoholik z Finska se nevzdal a zůstal. Místo boje o manželčino srdce si však domlouvá nechráněný sex s cizími ženami!

Stačil fiktivní profil a jedna minuta, než se Timo ozval s nabídkou kvalitního sexu. "Budu v tomhle hotelu až do 7. února. Když se mi budeš líbit, můžeš pak přijít víckrát," psal nám Tolkki v domnění, že si domlouvá dívku na milostné dovádění. "Mám rád orální sex, lízat ženu je nejlepší. Jsem v tom navíc fakt dobrý. Umím najít bod G raz dva. Takže se několikrát uděláš," pokračoval ve svádění.

"Měl jsem fakt hodně žen. Hodně, hodně, hodně. A nesnáším kondomy," svěřil se nažhavený Timo.

PŘEDCHOZÍ REPORTÁŽ:

Potřebuju prachy!

Pak ale přišel nečekaný zvrat. Manžel Gottové je na tom po finanční stránce bídně, a tak se dotazoval na možnost půjčení peněz. "Můžeš mi něco půjčit? Asi tak 200 eur (v přepočtu 5 tisíc kornu, pozn. red.), ale pomůže mi vlastně jakákoliv částka. Vrátil bych ti to příští týden, odlétám až 7. února," žebral Tolkki o nějaký ten groš.

A nebylo to zdaleka poprvé. Po smrti Karla Gotta se dokonce dožadoval podílu na vlastnictví vily na Bertramce, na pražské hotely se mu rovněž musejí skládat fanoušci.

Pražskou pouť Dominiky Gottové a Tima Tolkkiho budeme mapovat i v příštích dnech.

Související články

Další články