Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Do posledního sousta: Roman Staša poradí, jak naložit se zbytky od nedělního oběda

+ Dalších 7 fotografií

Televize Nova přichází s novým online pořadem, ve kterém se vystřídají bývalí účastníci pořadu Masterchef a divákům na svých receptech ukážou, jak využít zbytky z vaření běžné domácnosti. Diváci se tak mohou naučit, jak ušetřit a zároveň si pochutnat od těch nejlepších kuchařů v Česku.

Každý z kuchařů vypráví příběh svého jídla: jak na něj přišel a kdo ho inspiroval. Popisují, v jaké situaci recepty vznikaly – od potřeby co nejrychleji nakrmit hladové krky dětí, které sotva odhodily tašku ze školy, až po exotické výlety do světa, kde se někteří nechali inspirovat.


Jako první představí svůj recept Roman Staša. Popisuje, jak u něj vždy o víkendu zůstaly zbytky z oběda, a inspiruje diváky, jak se zbytky naložit dál, připravit z nich lahodný pokrm a nic nevyhodit. „Moje máma většinou pekla taková dlouhotáhlá jídla. Víkendový oběd vždy vypadal hodně bohatě a poměrně dost nám toho pak zbylo. A proto jsem z jedné takové krásné pečené sobotní kýty udělal super nedělní svačinu pro dospívajícího hokejistu,“ prozradil Roman, který měl v dětství nastartovanou hokejovou kariéru.


Pořad Do posledního sousta bude dostupný na stránkách Nova Plus a také na sociálních sítích TV Nova. První díl je k dispozici již dnes a každý týden bude zveřejněn další.


Celkem na diváky čeká deset receptů s deseti kuchaři. Vybrané díly pořadu bude vysílat také TV Nova před pořadem Koření.

Související články

Další články