Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Do posledního sousta: Ivka z MasterChefa promluvila o zkaženém manželství a synech

+ Další fotografie

Iva Sarauerová jednoznačně patřila mezi nejvýraznější osobnosti poslední série kulinářské show MasterChef Česko. Ivka bojovala skutečně statečně, ale nakonec zůstala těsně před branami vítězství. Nyní se představuje v novém pořadu Do posledního sousta, kde bude lidem názorně ukazovat, jak využit k dobré věci zbytky z vaření. Pro redakci eXtra.cz promluvila o svých synech a také o potenciálním partnerovi. 

Účastnice 4. řady show MasterChef Česko Iva Sarauerová všem lidem a hlavně sobě dokázala, že když člověk něco skutečně chce a jde si za tím, není důvod, aby se mu to nakonec nevyplnilo.

Ivka od začátku stejně jako ostatní soutěžící brala účast v kulinářské show velmi vážně a toužila vyhrát.

Její velkou předností byla láska k dortům a dezertům celkově, kterou dokázala perfektně zúročit. Její smysl pro detail ji dostal až do užšího výběru a prakticky před brány vítězství.

Ivka nakonec nevyhrála, ale ze soutěže rozhodně s prázdnou neodešla. Otevřely se jí skvělé možnosti, získala pevnou fanouškovskou základu a nyní si plní své sny.

Nově se objeví v show Do posledního sousta. "Tenhle pořad bude zaměřený na to, aby si lidé uvědomili, že není dobré plýtvat s potravinami, ale dají se využít do posledního sousta a drobečku," nastínila Ivka pro eXtra.cz, o čem celá show bude.

V současné době je hrdá majitelka vlastní cukrářské výroby a stará se o dva rozkošné syny.

"Moji kluci oba asi nejvíce milují Pavlova. Ten menší, desetiletý Hugoušek, miluje cake poppy," pokračuje.

Iva Sarauerová: Po nešťastném manželství obrat

Se vždy usměvavou a sympatickou Ivkou se osud rozhodně nemazlil. "Posledních pět let jsem byla v hodně nešťastném manželství, protože můj bývalý manžel chodí rád na pivo a já už se zaobírala fitness a dorty. Pro mě zkrátka už nebyla zábava se v pátek vykalit a v sobotu být nepoužitelná. Můj manžel mě nepodporoval vůbec v ničem. Nedávno jsme se rozvedli a on si podle mě i trochu na truc záhy našel novou přítelkyni, se kterou čeká dítě," popsala soutěžící MasterChefa těžké chvíle v rozhovoru pro TV Nova.

Nyní je Ivka šťastná a spokojená a kromě práci se věnuje hlavně rodině. Ten pravý muž jejího srdce se ale ještě stále hledá.

"Nového přítele nebo partnera nemám. Ale změnilo se to, že mám cukrářskou výrobnu a úžasné lidi při spolupráci. Plním si svůj sen a je to skvělé," dodala pro eXtra.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy