Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Do porodu ji v Praze neuvidíme: Alena Šeredová prozradila, proč zůstává v infikované Itálii

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
exkluzivně
Modelka Alena Šeredová (41), která momentálně čeká třetí miminko, se eXtra svěřila, jak vnímá situaci z hlediska šířícího se koronaviru v Itálii. Krásná Češka prozradila, jak chrání sebe a svou rodinu a jaká je v Turíně, kde s rodinou žije, aktuální atmosféra. Také se svěřila s tím, proč se v dohledné době neplánuje vypravit do Česka.

Město Turín, kde modelka a moderátorka se svou rodinou žije, patří do regionu, který je koronavirem zasažen. I přesto ale někdejší vicemiss pro eXtra uvedla, že je situace v Turíně celkem klidná. "Velmi záleží, ve které části Itálie žijete. V těch nejkritičtějších částech to vnímají asi jinak. U nás v Turíně je ale poměrně klid," prozradila redaktorce eXtra.cz Alena.

Vyhýbá se větší koncentraci lidí

Ona prý žádná speciální opatření nepodniká. Lidé se prý drží více doma a stejně to tak má i "Bella Alena", jak se jí v Itálii přezdívá. "Já sama se vyhýbám místům, kde je velká koncentrace lidí, ale obecně tu není žádná krize," svěřila pro eXtra.cz.

Cesta do Prahy

Zajímalo nás také, jestli Alena (41) plánuje v blízké době cestu do Česka nebo jestli je omezená přerušením letů do Prahy. Těhotná kráska přiznala, že se za rodiči a sestrou v dohledné době nechystá.

Ne však kvůli omezeným možnostem dopravy, nýbrž kvůli svému těhotenství. "Do Čech cestu neplánuji, ale to kvůli tomu, že mi doktor již v takto pokročilé fázi těhotenství cestovat nedoporučuje právě kvůli této situaci," uvedla půvabná maminka synů Louise a Davida.

O těch také prozradila, že mají ze zavřených škol v Itálii radost. Už méně je ale těší, že jsou zavřené i sportovní kroužky.

Do porodu tedy Alenu zřejmě nebudeme mít šanci v Česku přivítat, což je ale v této situaci pochopitelné. Na prvním místě je zdraví její a jejího miminka.

Související články

Další články