Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Do paláce letí čáp: Meghan Markle je TĚHOTNÁ a co nevidět to oznámí, mají jasno bookmakeři!

Těhotenství Meghan Markle je podle všeho hotová věc!
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 126 fotografií
Už několik týdnů se o tom šušká a podle sázkových kanceláří je to hotová věc. Meghan Markle (37) má být těhotná! Do Kensingtonského paláce prý letí čáp a je jen otázkou času, kdy se vévodkyně ze Sussexu s princem Harrym (33) odhodlají oznámit radostnou novinu světu!

Už od chvíle, kdy si Meghan Markle a princ Harry řekli v květnu své ano, netrpělivě celá Velká Británie očekává oznámení o královském miminku. A to by mělo být už na cestě!

Nespočet spekulací vystřídal důkaz místo slibů v podobě fotky vévodkyně ze Sussexu s vystouplým bříškem. Modré šaty prozradily mnohé a všichni teď očekávají, že ostře sledovaný páreček půjde konečně s pravdou ven.

Vévodkyně se těhotenské bříško v modrých šatech snažila zamluvit tím, že prý pouze šlo o špatný úhel. Sázkové agentury to ale americké rodačce nebaští. Kurz na to, že se s radostnou novinou Meghan s Harrym podělí ještě letos, vyletěl na 1:5. Nedávno přitom dělal ještě 4:6. Sázky padají i na jméno princátka nebo princezničky, mezi favority patří Alice, Arthur, Victoria, Diana, Edward nebo Elisabeth.

Tak snad nás tentokrát královští manželé nezklamou!

Související články

Další články