Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Do očí mi nikdo kritiku neřekne! Na kameru eXtra.cz promluvila Ano, šéfová!

+ Dalších 11 fotografií
Kata českých pohostinství Zdeňka Pohlreicha (61) uznává po stránce profesní i lidské a jeho show Ano, šéfe!, ve které kontroluje česká pohostinství, roky sledovala s přirozeným zájmem... Paradoxně by ale Jitku Pagana (58) nikdy nenapadlo, že ho jednou spolu se synem nahradí. Pro redakci eXtra.cz promluvila nová hvězda televize Prima na kameru a prozradila nejen to, že kritice na internetu se směje, ale také, jak se vůbec do pořadu Ano, šéfová! dostala.

Sama sice není šéfkuchařka, jak důrazně opakuje, ale spíše manažerka… Vede vlastní italskou restauraci v centru Prahy a má téměř pětatřicetiletou praxi v oboru. Vybudovat restauraci na úrovni není jednoduché. Vedle syna a dcery ji bere jako své další dítě, je na ni pyšná a opečovává ji jako rodinný poklad – i proto je v restauraci více než doma.

Po dvou odvysílaných dílech pořadu Ano, šéfová! se ale na ni snesla velká kritika, zejména na internetu. „Na internetu se lidé vyjadřují, já to ale nesleduji. V reálném životě mi nikdo nic do očí nevpálil. Nějakou kritiku jsem od přátel slyšela, ale velmi mírnou, spíše přátelskou, ve smyslu, že bych měla koukat lépe do kamery a podobně. Jinak nic ostrého jsem opravdu neslyšela,“ řekla nám Jitka Pagana, která upozorňuje, že není šéfkuchařka.

„Kuchařka nejsem. Ale vím, jak to má vypadat a jak to má chutnat, mám v tomto letitou praxi. S kuchaři nakupuji i testuji ingredience, takže o jídle něco vím. Jsem spíše krizový manažer, což beru poctivě,“ pokračovala hvězda nového pořadu.

A co všechno o sobě Jitka Pagana prozradila? Proč se po letech s manželem rozvedla a co od ní může divák ještě čekat? Podívejte se na video z exkluzivního rozhovoru.

Související články

Další články