Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Do 2020 vchází silnější: Týnuš promluvila o nejtěžším roku 2019 a životních lekcích

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
motivace
Youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková (23) má za sebou velmi náročný rok. Polovinu z něho strávila ještě na istanbulské klinice, kde jí léčili těžké popáleniny. I když si nepřála dlouhé měsíce nic víc než vrátit se do České republiky, návrat do běžného života byl pro ni jistě také velmi obtížný. Navíc přišla o přítele, se kterým ohnivé peklo v září 2018 prožila. Po všech lekcích je ale nyní youtuberka silnější než kdy dřív...

Rok 2019 byl pro Týnuš Třešničkovou extrémně těžký, s čímž se svěřila i na svém Instagramu.

"Rok 2019 byl jeden z těch nejtěžších, zato do nového roku vcházím silnější než kdy dřív. Takže dík za všechny lekce, 2020 bude skvělej!" napsala Týnuš slova plná optimismu ke své fotografii.

Týnuš zasáhla do jejího na první pohled dokonalého života osudová nehoda. Když na konci září roku 2018 odjela s tehdejším přítelem Viktorem Hajíčkem do vytoužené turecké Capadocie, ještě netušila, že se do cílové destinace vůbec nedostane a v Turecku bude nucena zůstat dlouhé měsíce.

V istanbulské restauraci při ohnivé show, která se zvrtla v explozi, utrpěla Týnuš popáleniny na 35 procentech těla. Dlouhých deset měsíců pak musela zůstat na klinice v Istanbulu, kde se léčila.

Po příjezdu do Čech na ni ale už přítel, se kterým to peklo zažila, nečekal. Týnuš se dostávala zpátky do života. Rány na těle i duši si léčila převážně doma v přítomnosti svých nejbližších. Na podzim vyrazila poprvé do společnosti a všechny překvapila svým vzhledem.

I v Čechách podstupuje zákroky, které ji mají jizev na obličeji a krku zbavit. Statečná youtuberka se od začátku pere s osudem jako lvice a jakoukoliv slabost na sobě nenechávala znát. Místo partnera jí dělá společnost na výletech nejčastěji sestra nebo kamarádky.

Týnuš přejeme do nového roku mnoho sil a pozitivních myšlenek.

Související články

Další články