Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Do Německa Veronice prošlapala cestu Růžičkova zmalovaná holka! Jaromír i Vláďa mají holku od stejné tyče

Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Důkladně jsme se podívali na německý strip bar, kde u tyče tancovala přítelkyně Jaromíra Jágra Veronika Kopřivová, a zjistili jsme další šokující informaci. Ve stejném strip baru si totiž před Veronikou vydělávala i současná přítelkyně Vladimíra Růžičky.

Růžičkova holka, která je z Chomutova, jezdila do stejného baru jako Veronika Kopřivová, která je z Teplic Zřejmě je to mezi Češkami ze severu rozšířená forma brigády. Obě totiž neodolaly vůni peněz a kroutily a svlékaly se u tyče.

Je opravdu vtipné, že nejslavnější striptérky z Česka momentálně chodí s nejslavnějším českým trenérem a nejslavnějším českým hokejistou. Holka ze Žižkova tam ale byla o chvíli dřív než Veronika, takže se dá říci, že jí vlastně prošlapala terén.

Jsme šokovaní tím, co vše se v tom podniku děje. Jestli si někdo myslí, že je to jenom klasický strip bar, tak se velmi plete Jde totiž o ohromný sex world. A chlapi, co zaplatí vstup, tak se k jejich očím a rukám dostane všechno, na co si vzpomenou.

Momentálně zjišťujeme, zda Veronika Kopřivová skončila pouze u tyče, nebo kam až nechala nadržené Němce zajít. Sledujte eXtra.cz, protože brzy přineseme šokující podrobnosti o tom, co se děje v Německu.

Pokud máte pocit, že jsme na něco zapomněli, ozvěte se nám na redakce@extra.cz.

Související články

Další články