Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Do nekonečné Ulice vstupuje nová postava: Antonio Šoposki má slavnou sestru

Zdroj: tv nova
+ Další 4 fotografie
Ulice
Do nekonečného seriálu Ulic vstupuje nová postava, o které se doposud pouze hovořilo. Až dnes dostává seriálový syn Lenky Zahradnické alias Hedviky konkrétní podobu, a sice mladého herce Antonia Šopoského.

Televize Nova si pro diváky Ulice přichystala malé překvapení. V nekonečném seriálu se nám představí nová postava. I když jej diváci zatím z televizních obrazovek neznají, jeho tvář jim bude povědomá.

Slavná sestra

Antonio jako by z oka vypadl své slavné sestře Marice Šoposké, kterou si diváci TV Nova oblíbili v roli Bibi v Ordinaci v růžové zahradě 2.

„Že jsme si podobní nám říkají všichni, všude a za každých okolností,“ směje se mladý herec. Přesvědčte se sami ve fotogalerii a podívejte se, jak jsou si ti dva podobní.

Ulice

Antonio Šoposki v Ulici ztvární uvědomělého a prudce inteligentního Vašíka. „Vašík je sedmnáctiletý syn Hedviky Gregorové, kterou hraje Lenka Zahradnická. Je to intelektuál, žije si ve vlastním světě, do kterého mu vztahem s mámou vstoupil Otík (Filip Rajmont). Vašík Otíka moc nemusí, navíc se bude muset vypořádat s novým prostředím, do kterého ho Hedvika převezla. Snad to zvládne,“ prozrazuje o své nové roli Šoposki.

„Já nejsem intelektuál ani trochu. Vašík má rád IT, matiku i fyziku, a to mě nikdy nebralo. Pro tyhle obory nejsem předurčený. Ale jsme stejně staří a oba rádi čteme. Když je čas, rád ho strávím s dobrou knížkou,“ dodává mladý herec.

Nabídku z Ulice konzultoval s Marikou. „Když jsem dostal nabídku z Ulice, šel jsem za ní. Řekla mi, že je to dobrá příležitost se zviditelnit a nasbírat zkušenosti. Jsem rád, že mám někoho, kdo mi v tomhle ohledu poradí,“ přiznává.

Diváci seriálu Ulice uvidí Antonia poprvé už dnes v 18:25 na Nově.

Související články

Další články