Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Do Lucinky zamilovaný Bohuš Matuš: Kvůli koronaviru jsem přišel o pořádnou sumu

Do Lucinky zamilovaný Bohuš Matuš: Kvůli koronaviru jsem přišel o pořádnou sumu
Zdroj: archiv Bohuše Matuše
+ Dalších 5 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Řada umělců přišla kvůli vládním opatřením v boji s koronavirovou epidemií o nemalé finanční částky. Nemohli pracovat. Mezi ně se řadí i nadaný zpěvák Bohuš Matuš, který si sice pochvaluje, že měl čas se věnovat své lásce - Lucince, ale celkově přišel na výdělku o zhruba 300 tisíc korun.

Uznávaný zpěvák mluví o koronavirové krizi ve dvou rovinách. Jedna z nich je, že mohl být více než dříve v kontaktu se svými nejbližšími, mezi které řadí svou partnerku Lucinku. Druhá je finanční. Bohuš kvůli tomu, že nemohl vystupovat, přišel o řád stovek tisíc korun.

"Co jsem počítal, tak jsem přišel celkem asi o 300 tisíc korun, což rozhodně není málo peněz. Ale tak věřím, že teď, co se rozvolňuje, se zase vrátím do finančního normálu. Naštěstí jsem měl naspořeno na horší časy, takže jsem přežil. Ale je řada umělců, kteří to tak neměli a doslova přežívali," řekl eXtra Matuš

Ten si pochvaloval, že může být se svou láskou. "Výhodou na tom všem je, že jsem navštěvoval všechny blízké, rodinu a mohl jsem se věnovat Lucince, protože jinak jsem furt někde vystupoval a nebylo tolik času. Věřím, že všechno se vrátí do normálu a bude zase dobře, nevzdám se a zase budu vydělávat, protože mám také hodně výdajů," upřesnil Matuš.

Zpěvák bude mít v polovině června koncert v Divadle Broadway s názvem Koncert pro sto a sám se těší, že se konečně potká se svými fanoušky "Už aby to bylo. Strašně se těším, že si zazpívám," dodal Matuš.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy