Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Do Love Islandu míří známá tvář: Nový bombshell Oliver randil s krásnou dcerou Kateřiny Neumannové

Love Island: Oliver Průcha radil s dcerou Kateřiny Neumannové Lucií
Zdroj: koláž eXtra.cz/Se souhlasem TV Nova/Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
ZNÁMÁ TVÁŘ

Účastníky Love Islandu čeká zkouška ohněm. Produkce se rozhodla poprvé za tři řady aplikovat tzv. Casa Amor. Chlapci i dívky jsou na několik dní od sebe odděleni a obě party bude čekat velké pokušení v podobě nových žhavých bombshells. Na zadané slečny ve vile si bude brousit zuby i model Oliver Průcha, který ještě nedávno randil se slavnou atletkou. 

Na Voyo již diváci mohli vidět nejnovější díl reality show Love Island, kde se pánové odebrali do vily pokušení Casa Amor, kde se museli odloučit od svých drahých poloviček. Představeny jim byly čtyři nové bombshells, jejichž úkolem je některého z chlapců ulovit a rozbít jeho již navázaný vztah, který si ve vile tak urputně budoval.

Nezapomnělo se však ani na zábavu pro dívky, kterým nová okouzlující dvojice chlapců teprve dorazí. A jeden z nich se může postarat o pořádné drama jak ve vile, tak i mimo ni. Do reality show se totiž chystá Oliver Průcha, který je podle médií označován za českého Leonarda DiCapria, respektive za jeho mladou verzi. Model má za sebou nespočet úspěchů, díky nimž cestuje po celém světě.


(Ne)ukončený vztah

V médiích se o něm však začalo mluvit z jiných důvodů, a to kvůli tomu, s kým krasavec randil. Oliver se totiž dal dohromady s nadějnou atletkou a influencerkou Lucií Neumannovou, dcerou legendární běžkyně na lyžích a vítězky olympiády Kateřiny Neumannové. Vztah měli však kvůli časovému vytížení složitý, a byť konec jejich vztahu nikde veřejně neoznámili, nejspíš už je minulostí.

Lucie se totiž pro Expres nedávno nechala slyšet, že žádný muž již v jejím životě není. "Během léta se chystám na dovolenou s přáteli, žádný přítel aktuálně není,” řekla Lucie a světu tak oznámila, že je opět k mání. Oliver se místo truchlení po bývalé partnerce rozhodl najít lásku v Love Islandu.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Reality show Love Island 2023

Reality show Love Island 2023 vysílala TV Nova. Moderátorkou pořadu byla Zorka Hejdová. V show se hrálo o pohádkovou výhru dva miliony korun.

Vítězi Love Islandu 2023 se stali Christopher Jirout a Mária Glatzová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy