Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Do Like House vily míří perská krasavice: Přijdou s ní nová dramata a skandály?

Do Like House míří nová soutěžící!
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 3 fotografie
Nové skandály?

V primácké reality show Like House se neustále řeší nějaká dramata. I tak se ale tvůrci rozhodli, že ještě přilejí olej do ohně a pozvali novou soutěžící. Tou je jednadvacetiletá Djany, která má na svém TikTok profilu více než 265 tisíc fanoušků.

Skupina influencerů z reality show Like House, kterou vysílá televize Prima, se rozroste o dalšího člena. Od dnešního dne do vily nastoupí nová soutěžící, která bude s ostatními bojovat o výhru v hodnotě půl milionu korun. Novou členkou je jednadvacetiletá Djany, která má perské kořeny, ale v České republice žije už dvanáct let. Na TikToku a Instagramu vystupuje pod přezdívkou @proste_djany a je známá hlavně svými názorovými videi, kde se snaží říkat vše napřímo.

Účast v show jako zkouška

„Potřebovala jsem vyjít ze své komfortní zóny a myslím, že Like House bude dobrá zkušenost. I přesto, že se bojím, co se tady stane. Díky účasti v této reality show se přesvědčím, kdo z lidí v mém okolí jsou opravdoví kamarádi a kdo ne. Vím, že hodně lidí pořad odsuzuje a mně to ukáže, jestli mě kamarádi podpoří, i když se jim pořad nelíbí,” uvedla před nástupem do vily Djany. Dodala také, že je pro ni účast v této show zkouška. Nechce raději nic očekávat, protože je poté vždy zklamaná.

„Kvůli kauzám se bojím skoro všech účastníků. Nerada bych někoho nechtěně urazila. Těším se třeba na Tomiho a Jenise. Ti nejsou na ničí straně, nehádají se a lidi je mají rádi,” dodala. Reagovala tak na množství kauz, které se od počátku této show vyrojily.

Všechny články ohledně Like House si můžete přečíst ZDE.

Natálka Jirásková se definitivně odstřihla od rodičů. Nepotřebuje mou finanční podporu, vydělá si sama, pochlubila se Kubelková

Související články

Další články

Nejnovější kauzy