Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Do Like House vily míří perská krasavice: Přijdou s ní nová dramata a skandály?

Do Like House míří nová soutěžící!
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 3 fotografie
Nové skandály?

V primácké reality show Like House se neustále řeší nějaká dramata. I tak se ale tvůrci rozhodli, že ještě přilejí olej do ohně a pozvali novou soutěžící. Tou je jednadvacetiletá Djany, která má na svém TikTok profilu více než 265 tisíc fanoušků.

Skupina influencerů z reality show Like House, kterou vysílá televize Prima, se rozroste o dalšího člena. Od dnešního dne do vily nastoupí nová soutěžící, která bude s ostatními bojovat o výhru v hodnotě půl milionu korun. Novou členkou je jednadvacetiletá Djany, která má perské kořeny, ale v České republice žije už dvanáct let. Na TikToku a Instagramu vystupuje pod přezdívkou @proste_djany a je známá hlavně svými názorovými videi, kde se snaží říkat vše napřímo.

Účast v show jako zkouška

„Potřebovala jsem vyjít ze své komfortní zóny a myslím, že Like House bude dobrá zkušenost. I přesto, že se bojím, co se tady stane. Díky účasti v této reality show se přesvědčím, kdo z lidí v mém okolí jsou opravdoví kamarádi a kdo ne. Vím, že hodně lidí pořad odsuzuje a mně to ukáže, jestli mě kamarádi podpoří, i když se jim pořad nelíbí,” uvedla před nástupem do vily Djany. Dodala také, že je pro ni účast v této show zkouška. Nechce raději nic očekávat, protože je poté vždy zklamaná.

„Kvůli kauzám se bojím skoro všech účastníků. Nerada bych někoho nechtěně urazila. Těším se třeba na Tomiho a Jenise. Ti nejsou na ničí straně, nehádají se a lidi je mají rádi,” dodala. Reagovala tak na množství kauz, které se od počátku této show vyrojily.

Všechny články ohledně Like House si můžete přečíst ZDE.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy