Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Do Like House po rozchodu Datla přišel Jan Bendig: Slova o katastrofě

Jan Bendig a Lukáš Rejmon navštívili Like House.
Zdroj: Se souhlasem FTV Prima
+ Další 4 fotografie
NÁVŠTĚVA

Soutěžící z první československé SuperStar Jan Bendig (27) s partnerem Lukášem Rejmonem navštívili jako hosté vilu Like House. Jak se zpěvákovi v reality show líbilo, koho by bral za kámošku a v čem jsou soutěžící naprostá katastrofa?

Jan Bendig ve vile Like House

Reality show Like House, v níž parta influencerů tráví tři měsíce ve vile a vítěz pak má získat půl milionu korun, se slušně rozbíhá. Ve středu 28. 4. Prima odvysílá díl, v němž účastníci budou mít návštěvu zvenčí.

„Vždycky jsem si říkal, jaké by to bylo být v nějaké reality show. Když jsem přišel do Like House, byl jsem překvapený, jak strašně mě to tam bavilo. Až mě mrzelo, že jsem tam byl jen jako host, že jsem nemohl zůstat,“ řekl eXtra.cz Jan Bendig, který se do vily podíval se svým snoubencem Lukášem Rejmonem.

Datel to nezvládá

Zpěvák dostal za úkol poradit účastníkům, jak se vyrovnat s televizní popularitou. Zvlášť Datel totiž v posledních dnech nezvládá, jak se píše o konci jeho vztahu.

„Znají svět sociálních médií, ale co se týče televize, showbyznysu, je to pro ně něco úplně nového. Takže jsem jim radil, jak jsme se srovnávali my s náhlou popularitou v SuperStar,“ vysvětluje Honzík.

„Nejsympatičtější mi byla Bára. Neskutečně mi sedla. Je to milá holka, a kdybych tam byl, určitě by se stala mou nejlepší kamarádkou. Pak je samozřejmě fajn Marek alias Datel. Známe se dlouho, byli jsme spolu i na dovolené. Pár lidí odtamtud ve skutečnosti docela znám,“ tvrdí Bendig.

Katastrofa

Když přijde řeč na hudební vystoupení, které pro něj soutěžící připravili, jde už ale takt stranou.

„Co vám budu říkat: zpěváci to nejsou. Byla to jedna velká katastrofa. Zpíváním se určitě neuživí. Ať radši dělají to, co umějí, to bude pro všechny nejlepší,“ směje se Honza.

„Ale byla to sranda, všichni jsme to brali jako legraci. A pro ně to bylo zase něco nového,“ dodal Jan Bendig.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy