Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Do Like House míří Jan Bendig: Zkrotí zkušený influencer chování amatérů Báry a Datla?

Do Like House míří Jan Bendig: Zkrotí zkušený influencer chování amatérů Báry a Datla?
Zdroj: Foto Jan Bendig / Barbora Stříteská
+ Další 4 fotografie
Like House

Jan Bendig (27) míří do reality show Like House, kterou mohou diváci sledovat každý den kromě víkendů v 17:15 na TV Prima. Parta influencerů, z nichž jediný zkušený je Adam Kajumi, bude mít šanci se naučit něco od zkušenějšího Honzy Bendiga. Zejména Bára Stříteská a Marek Valášek by měli pozorně poslouchat, protože jejich prozatímní neustálé fňukání o nabourávání soukromí začíná divákům a fanouškům už pěkně lézt krkem. 

Zpěvák a influencer Jan Bendig míří do reality show Like House. Honzu si lidé pamatují hlavně z pěvecké show SuperStar, do které se přihlásil v roce 2009, a nakonec postoupil až do 7. finálového kola a umístil se tak na 4. místě.

Honza se už v Like House jednou objevil a nyní tam míři znova. Nebude ovšem jako regulérní soutěžící, ale opět jako hostující osobnost. 

"Lepší vyhořet ... než se stěhovat. I když to moje dnešní stěhování je někam, kam se mega těším! Uhodnete kam se na neurčitou dobu stěhuju? PS: Furt mám pocit, že jsem si vzal málo oblečení a bot," napsal na sociálních sítích.

Naučí Honza něčemu amatéry?

Největší pozornost v Like House je směřována na Báru a Datla, kteří spolu hned první týden ve vile měli techtle mechtle.

Moc dobře si museli uvědomit, že kamery zachytí všechno a jejich noční radovánky spatří nejen fanoušci, ale i chudák nyní již expřítelkyně Datla Nikol.

Jejich následné chování ale nasvědčuje maximálně tomu, že to jsou vrcholní amatéři. Bára neustále fňuká, že jí někdo nabourává soukromí, ale jaksi si zapomněla všimnout, že dobrovolně vlezla do REALITY SHOW.

Datel se klasicky ze začátku držel hesla zatloukat, zatloukat a nesmyslně vydával jedno vyjádření za druhým.

"Určitě jsme jen kamarádi. Bavil jsem se o tom se svou přítelkyní Niki, že takové věci se stát můžou. A když je to jen v rámci přátelství, myslím si, že to pochopí," snažil se vymlouvat, ale kamery následně ukázaly pravdu.

Zvládne Honza naučit dva největší amatéry, jak by se opravdoví influenceři měli chovat, nebo se nebude chtít pouštět do větších konfliktů?Související články

Další články