Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Do Like House míří čokoládová kráska: Angie Mangombe strčí influencerky do kapsy

Do Like House míří čokoládová kráska: Angie Mangombe strčí influencerky do kapsy
Zdroj: Se souhlasem Angie Mangombe
+ Další 2 fotografie
Like House

Skupina vlivných influencerů v reality show LIKE HOUSE se rozšíří o další novou soutěžící! Od dnešního dne do vily nastoupí a o výhru v hodnotě půl milionu korun bude bojovat Angie Mangombe, čtyřiadvacetiletá Češka původem z Angoly.

Půvabnou Angie Mangombe na sociálních sítích fanoušci najdou pod jménem angie.mangombe, na TikToku a Instagramu ji sleduje přes třicet šest tisíc fanoušků.

Natáčí hlavně zábavný obsah, ve kterém si užívá nejen známé hlášky z filmů a seriálů.

Angie chce ve vile poznat samu sebe. "Vždy jsem chtěla být v reality show a poznat to, jaká jsem, jak se chovám a jak reaguji na určité situace. Myslím, že jsem pozitivní a zábavný člověk. Do vily bych chtěla přinést pozitivní a čerstvou energii. Ráda dělám spontánní věci," svěřila se Angie.

Nová soutěžící se nejvíce těší na Djany. "Známe se už čtyři roky a jsem moc ráda, že tady s ní mohu být a že spolu budeme trávit víc času. Ostatní influencery vůbec neznám, takže nemám z nikoho obavy. Mám lidi ráda, nebojím se nikoho, nejsem konfliktní," uvedla Angie před nástupem do vily.


Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy