Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Do léčebny už se nevrátí: Zuzana Jandová se má zase ráda a dokazuje to fotkou nahoře bez!

Moc jí to sluší!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Modelka Zuzana Jandová (30) se toho nebojí a už dlouhou dobu ukazuje, že psychické problémy, kvůli nimž skončila v léčebně v Bohnicích, jsou dávno minulostí. Kráska se nechala zvěčnit nahoře bez a nejenom svým příznivcům odvážnými fotografiemi pořádně zvedla krevní tlak.

Zuzana Jandová (30) je dávno z nejhoršího venku. Modelka si sáhla na dno, když kvůli psychickým potížím skončila v léčebně v Bohnicích. Ale to už je dávná minulost. Jandová se naučila mít se ráda a nyní se pochlubila fotkou nahoře bez. Svá dokonalá ňadra kryje zčásti paží, a nechala tak alespoň malý prostor pro fantazii.

„Už miluju své tělo a sebe samu. Hurá. Věříte tomu, že jsem se celý život nesnášela? Jde to změnit. Jsem toho živoucím důkazem. Teď už o sobě dokážu říct: Jsem krásná! Teď už mi je jedno, co si kdo o mně myslí a jak mě vidí. Můj pohled na sebe sama to nijak nezmění. Pojď do toho. Když můžu já, tak ty taky,“ připsala k sexy fotce k plavkám.

Jandová se údajně léčila z panické poruchy. Mluvilo se i o tom, že neunesla pracovní tlak a sesypala se, když jí jeden sponzor odmítl na poslední chvíli spoluúčast na připravované výstavě. Jenže existuje i verze, že kráska moc nejedla, hodně si užívala po klubech a konzumovala látky, které mění uvažování.

Související články

Další články