Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Do kin míří nový Spiderman: Neuvěříte, co musel jeho představitel Tom Holland během natáčení nosit

+ Další 2 fotografie
Do kin míří zbrusu nový Spiderman, kterého tentokrát ztvární nadějný zajda Tom Holland. Ten se zasloužil o jednu z nejpovedenějších verzí Spidermana vůbec a navíc je s ním sranda. Na place to ovšem nebyl v těsných legínách žádný med. A počkejte, až uslyšíte, co měl pod nimi.

Ano, Tom pod těsnou kombinézou Spidermana neměl na sobě nic, jenom pánská tanga! A je to venku! „Přinesli je s sebou hned první natáčecí den a řekli ´Na, tady máš tanga´ jakoby nic. Bylo to šílené, přemýšlel jsem, jestli se můj zadek vůbec někdy bude moci cítit stejně,“ svěřil se nedávno Holland.

„Když jsem šel na záchod, musel jsem se z té kombinézy úplně svléknout. To nebylo nic moc, představte si, že pobíháte po place jenom v tangách, než dojdete na toaletu. Byla to opravdu mise. Naštěstí existují i celkem pohodlná tanga, což jsem před tím vůbec nevěděl,“ svěřil se dále mladý herec.

No, nevíme jak vy, ale my až půjdeme mezi svátky do kina na nového Spideyho, tak z jeho zadku nespustíme oči! Schválně, jestli ty jeho tangáče budou na plátně vidět! Na premiéru v českých kinech se můžete těšit už 6. července.

Mohlo by vás zajímat

Další články