Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Do kin jde oscarový snímek Zelená kniha! Viggo Mortensen se od dob Aragorna změnil k nepoznání

+ Dalších 15 fotografií
premiéra
Ačkoliv předávání cen Oscar je už několik dní za námi, až teď do českých kin přichází oceněný snímek Zelená kniha. Hlavní role se ujal Viggo Mortensen (60), kterého si diváci pamatují především jako Aragorna z Pána prstenů nebo ze snímku Tohle je náš svět, který v roce 2016 plnil kinosály. Dnes přichází kina bourat znovu, a to právě v oscarovém snímku.

Viggo Mortensen je nepochybně jednou z největších hvězd poslední doby. Ačkoliv se po něm, alespoň pro nás Čechy, po Pánovi prstenů slehla na nějakou tu chvíli zem, v roce 2016 se ve snímku Tohle je náš svět vrátil v plné síle a svůj návrat na výsluní v roce 2018 definitivně potvrdil hlavní rolí ve snímku Zelená kniha, který konečně útočí i na česká kina.

Jen málokdo by řekl, že filmovému Aragornovi je už 60 let. Ve svém věku vypadá na 45 a ani v Pánovi prstenů rozhodně nevypadal na to, že už je mu přes 40, dívky a ženy po něm doslova toužily. Ačkoliv doby, kdy byl předmětem žhavých snů, už jsou dávno pryč, Viggo je stále neskutečný sympaťák.

Herec se severským jménem se v televizi poprvé objevil v roce 1984 ve snímku Odpolední směna, tehdy mu nebylo ani 30 let. V galerii se můžete podívat, jakou proměnou Viggo Mortensen za léta v branži prošel. Půjdete do kina na Zelenou knihu?

Mohlo by vás zajímat

Další články