Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Do Karlových Varů dorazí letos velká hollywoodská hvězda! Na červeném koberci uvidíte Umu Thurman!

Těšíte se!
+ dalších 13 fotografií
V Karlových Varech příští týden odstartuje 52. filmový festival. Jako každým rokem se na červeném koberci objeví velké herecké jméno. A tentokrát se fanoušci dočkají úchvatné Umy Thurman.

Její účast byla potvrzena v oficiálním programu, který festival vydal. V Karlových Varech pak herečka a producentka Uma Thurman převezme Cenu prezidenta MFF KV.

Jedním z prvních filmů, ve kterých se objevila, byl snímek režiséra Stephena Frearse Nebezpečné známosti. Fanoušci ji znají hlavně z filmů Quentina Tarantina. Od chvíle, kdy si zahrála femme fatale v Pulp Fiction: Historkách z podsvětí, ji už režisér nepustil a stala se jeho komorní herečkou. Zazářila pak i jako Nevěsta ve dvoudílném kultovním filmu Kill Bill. A to na ni režisér dlouho čekal, protože když dostala nabídku k natáčení, byla na začátku těhotenství.

Více než o úspěších ve filmu se o Umě v poslední době psalo ve spojitosti s plastickými operacemi. Napíchala do sebe totiž tolik botoxu, že si na pár měsíců přestala být úplně podobná. Naštěstí poté její obličej splaskl. Během minulého roku navíc prožila náročný rozvod s dnes už bývalým manželem Arpadem Bussonen. Vyšla z něj vítězně a děti byly do péče svěřeny jí.

Tak uvidíme, jak to bude Umě slušet na červeném koberci ve Varech. Ovšem Uma není jedinou zahraniční celebritou, kterou můžete letos ve Varech obletovat. Dámy jistě ocení akčňáka Jeremy Rennera. Toho si možná pamatujete ze snímku Smrt čeká všude, za který byl nominován na Oscara. Především si ovšem zahrál jednoho z Avengerů nebo v pokračování pecky Mission Impossible. Ten na festivalu převezme cenu prezidenta MFF KV a představí detektivní snímek Wind River. Letos se máme tedy opravdu na co těšit.

Mohlo by vás zajímat

Další články