Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Do Jizerských hor volali pyrotechnika: Z bomby se vyklubalo erotické dráždidlo

Nález roku
Ochránci přírody v sobotu čistili les v Jizerských horách. Narazili na podezřelou plechovku od piva, z níč trčely dráty. Mysleli si, že jde o bombu. Z podivného předmětu se nakonec vyklubala erotická pomůcka!

U nevšedního nálezu v Jizerských horách v sobotu zasahovali policisté. Ochránci přírody při čištění lesa narazili na plechovku od piva. Jelikož z ní trčely dráty, dostali strach, že by to mohla být bomba.

Na bizarní událost upozornil server idnes.cz. Přivolaní strážci zákona se poradili s pyrotechniky a plechovku odvedli. „Podezření na výbušninu se naštěstí nepotvrdilo, prý šlo erotickou pomůcku. Proč ji někdo z automobilu vyhodil, zůstane pouze v oblasti dohadů,“ uvedl Pavel Schneider, předseda spolku, který čistí les každoročně.

Majitel hračky ji zřejmě vyměnil za výkonnější model. Jisté je, že všichni přítomní na tenhle zážitek dlouho nezapomenou.

Mohlo by vás zajímat

Další články