Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Do filmu ji dostal sex! Lábusova inženýrka Tejfarová promluvila, proč má roli ve Slunce, seno

Kateřina Lojdová je nádherná žena.
Zdroj: profimedia.cz, reprofoto TV Nova
+ Dalších 6 fotografií
Inženýrka Gábina Tejfarová byla ve filmu Slunce, seno pořádně ostrá. A živočichář Béda (v podání Jiřího Lábuse) o tom ví své. Jaká je ale Kateřina Lojdová (57) ve skutečnosti?

Legendární filmovou trilogii Zdeňka Trošky milujeme všichni. A také známe ostrou inženýrku Gábinu Tejfarovou, která do Hoštic přijíždí, aby si trochu povodila místního živočicháře, kterého hraje Jiří Lábus. Kateřina Lojdová nyní přiznala, proč dostala roli inženýrky Gábiny.

„Když přišla nabídka na roli v Slunce, seno a pár facek, tak jsem hned věděla, že to má jediný důvod. Autor scénáře Petr Markov tehdy totiž spal s mou maminkou,“ prozradila Lojdová Blesku. Zdeněk Troška jí prý vytvořil roli přímo na míru. A Lojdová ji pak dostala jako dárek k narozeninám. A jisté je, že její maminka se pak panu Markovovi hezky odvděčila.

Kateřina Lojdová, která se narodila 2. března 1961, jeden čas pracovala v Československé televizi jako programová hlasatelka. Jejím bratrem je sportovní komentátor Petr Vichnar.

Dnes Lojdová podniká, zabývá se rekonstrukcí domů a bytů. Jejím manželem je rozhlasový magnát Michel Fleischmann, spolu vychovávají dceru Kláru a syna Maxe.

Související články

Další články