Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Do Dary vrtá už i Jasmina: Poslala jí DRZÝ VZKAZ a Rytmus se pod něj podepsal

Tady spolu obě vycházely dobře.
Zdroj: profimedia.cz
Předchozí Další
+ Dalších 13 fotografií
Rytmus smazal všechny důkazy o sedmi letech společného života s Darou Rolins (45). Je jen on a Jasmina Alagič a přes to nejede vlak. Už delší dobu expartneři válčí skrz sociální sítě před zraky fanoušků a sledujících. Teď se rozhodla píchnout do vosího hnízda i samotná Jasmina Alagič (29) a nebyl by to Rytmus, kdyby se k tomu nepřidal a opět nenaložil Daře!

Dara se 8. října rozepsala na svém Instagramu o tom, jak nechce zapomenout na minulost a také na to, jak moc milovala. Zarmoutil ji také fakt, že její expartner Patrik Rytmus Vrbovský smazal ze svého YouTube kanálu skladbu 8. október, která byla věnovaná právě jí a rapper tam popisoval to, jak, kdy a kde se poznali a co všechno pro něj znamená.

Reakce Dary se ale Rytmusovi absolutně nelíbila a měl k tomu jasné výhrady: „Daro, k čemu to je? Moc tě prosím, nech nás už žít s Jasminou naši lásku. V lednu jsme se rozešli a je říjen. To je devět měsíců! Dopřej nám štěstí, stejně jako i my ho dopřejeme tobě, a nevracej se do minulosti. Co od nás chceš? To si máme každý rok pouštět písničku 8. október a prohlížet si naše společné fotografie? Nevěřím, že bys tohle dělala, kdybys měla nového partnera. Je to choré! K čemu ta fotografie s malou Lolou? Jaký je tvůj cíl? Proč hraješ na city osamělým matkám? Vždyť si žijme naše krásné životy a neřešme něco, co už není. Přeji ti lásku a pokoj.“

Jasmina Alagič se celou dobu držela v pozadí a nechala Patrika válčit s Darou tak, jak uzná za vhodné, ale zdá se, že jí tento postoj moc dlouho nevydržel! Jen nedávno dala příspěvek, kde nepřímo naráží na celou kauzu mezi jejím Rytmusem a Darou: "Nech je, ať tě soudí. Nech je, ať tě špatně chápou. Nech je, ať tě pomlouvají. Jejich názory nejsou tvůj problém. Buď dál vlídná, oddaná své lásce a zůstaň opravdová. Ať si říkají, co chtějí, ty nepochybuj o své ceně ani o kráse pravdy. Jen dál vyzařuj světlo," zakončila poeticky Alagič.

To by ale nebyl Rytmus, aby se opět nepředváděl i tam, kde nemusí, a opět přidal komentář, kde naráží na Daru, která se od posledního vyjádření o něj absolutně nezajímá a nikde ho nezmiňuje! "Ten, kdo soudí a nepřeje, pouze utíká před svým nespokojeným životem a léčí si své neštěstí. Závist a nepřejícnost nikdy nevyhrály nad láskou, protože my nikomu neubližujeme," napsal pod příspěvek Jasminy.

Lidé, sledující a fanoušci už mají chování slovenského rappera plné zuby. Jedna ze sledujících přidala trefný komentář: "S nejmenovanou byl 7 let a s touhle je chvilku. O další chvilku může být s jinou a nejmenovaná bude Jasmina. Respekt ženě, se kterou byl 7 let, se nedá koupit, ale aspoň má Dara šanci být s někým, kdo si ji zaslouží. Tak, jak se chlap chová a vyjadřuje o své bývalé přítelkyni, tak stejně jednou bude mluvit o své současné." Souhlasíte s komentářem?

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy