Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Do Česka míří holomrazy: Na Silvestra se radikálně ochladí!

Připravte si zimní bundy, začne pořádně mrznout!
Zdroj: Profimedia.cz
V prosinci jsme si sněhu a mrazu moc neužili. Teploty byly spíše průměrné a kolikrát to vypadalo, že je venku spíše jaro než zima. Na konci roku by se ale počasí mělo změnit. Na Silvestra a Nový rok má pořádně mrznout a bude i sníh!

Dnes by se měly teploty pohybovat mezi 6 a 10 stupni Celsia. Na Moravě se mohou vyskytnout i mrznoucí mlhy. Nejnižší teploty budou 5 až 1 °C.

Od úterý se má začít výrazně ochlazovat. Očekává se mrholení a teploty 4 až 0 stupňů Celsia. Přes den teploty dosáhnou ještě až 6 °C.

Ve středu bude jasno až polojasno, na jižní Moravě zataženo. V noci se očekávají teploty –1 až –5 stupňů Celsia. Přes den se budou pohybovat kolem 0.

Ve čtvrtek očekáváme jasno až polojasno. Nejnižší teploty v noci budou až –7 stupňů Celsia. Přes den bude –2 až +2 °C. Na Českomoravské vrchovině nárazy větru až 15 m/s.

Bude ubývat oblačnosti a na Silvestra tak bude jasno až polojasno, s nejvyššími teplotami kolem 0. Na českých horách sice sníh nebude, ale na Silvestra má přijít mráz.

Na Nový rok můžeme čekat noční teploty –10 °C a přes den –5 až –1 °C. Obloha bude jasná.

O víkendu bude občas sněžit a teploty klesnou na –3 až –7 °C, v noci až na –12 °C.

Související články

Další články