Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

První večeře sklízí kritiku: Do čeho ten člověk zase vlezl, zlobí se lidé na Pohlreicha

Zdeněk Pohlreich v seznamovací show První večeře.
Zdroj: Se svolením TV Prima
+ Další fotografie
První večeře

Televize Prima uvedla v pondělí 30. srpna novou reality show. V ní se snaží nezadaní lidé pomocí rande naslepo najít svou lásku. Pořadem provází šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a spousta lidí se po premiéře podivuje nad tím, čemu všemu je se schopný zaprodat. Jiní lidé naopak jeho i celý koncept reality show chválí.

Nová reality show První večeře měla premiéru na Primě v pondělí 30. srpna večer a hned schytala vlnu kritiky i podpory od lidí na sociálních sítích.

V tomto konceptu jde o to, že se do show přihlásí nezadaní lidé, kteří se pomocí netypické seznamky potkávají s protějšky, kteří mohou být jejich láskou na celý život. V celkem osmi dílech se diváci seznámí s dvaatřiceti páry. Své štěstí zkoušejí najít lidé z celé České republiky i všech věkových kategorií.

Jedni jsou nadšení, jiní kroutí hlavou

Pořadem provází šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a zdá se, že právě jemu spousta lidí na sociálních sítích nemůže přijít ani na jméno. „Do čeho ten člověk zase vlezl, děs - proč se nedrží vařečky - neustále a za každou cenu musí být na obrazovce - to je ale velké ego - už ten koncept je uhozenej, hrůza,” napsal jeden z uživatelů. „Větší stupiditu nemohl nikdo vymyslet. Nechápu Pohlreicha, že se k tomu propůjčil,” míní další.

Naopak se ale našli i tací, kterým se pořad líbil. „Pěkný pořad bez sprostých slov,” napsal jeden z komentujících. A také moderátor Pohlreich je pro spoustu lidí skvělá volba. „Pro rejpaly, co ho za to soudí, bych doporučil rozhovor, ve kterém mluví o tom, jak kvůli koronaviru musel zavřít restaurace a hledat si jinou obživu, protože nemá ve zvyku sedět na prdeli, stěžovat si a čekat, až mu budou lítat pečení holuby do huby, jako to dělá většina Čechů,” napsal svůj jasný názor další z komentujících.

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy